Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska pochwaliła się synkiem! Zdradziła również jego imię

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 23:05
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali w maju tego roku po raz drugi rodzicami. Na świat przyszedł wówczas ich syn. Para do ostatniej chwili nie komentowała medialnych doniesień. Po narodzinach dziecka zrobił to dopiero muzyk. Z kolei dziś modelka zdradziła na Instagramie imię synka oraz zamieściła urocze zdjęcie z nim!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Sebastian Karpiel-Bułecka o roli ojca: Jak trzeba, tarzam się po podłodze i jestem niedźwiedziem

 

Paulina Krupińska pokazała syna i zdradziła jego imię

 

Paulina Krupińska zamieściła na Instagramie czułe zdjęcie z synem. Przy okazji również zdradziła, jak wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką zdecydowali się dać mu na imię!

 

"Jeśli chcesz poznać idealnego mężczyznę musisz go sobie urodzić ❤️ Jędrek ❤️ Dziękuję", podpisała je modelka.

 

Tym samym wiadomo, że para zdecydowała się nazwać syna Jędrzej!

 

Sebastian Karpiel-Bułecka o synku i wychowywaniu dzieci

 

W ostatnim wywiadzie, opublikowanym na łamach "Urody Życia", Sebastian Karpiel-Bułecka tak mówił o wychowywaniu dzieci:

 

– Miłość do moich dzieci rekompensuje mi w stu procentach wszystkie ograniczenia, które one ze sobą przyniosły. Brzmi jak banał, ale tak po prostu jest. Zawsze lubiłem dzieci, ale kiedy patrzę na własne, rosną mi skrzydła, nawet po nieprzespanej nocy. Zostałem ojcem w wieku 39 lat i naprawdę byłem już na to gotowy, a nawet tego spragniony.

 

Na nowej płycie jest utwór „Tata”. Śpiewa pan: „Pewnie mi do góry dnem wywrócisz świat, może to i lepiej, bo będzie coś wart. Jednocześnie chcę i lękam się”.

– Bałem się bardzo, to prawda. Ktoś kiedyś powiedział, że kiedy rodzi ci się dziecko to wtedy tak naprawdę po raz pierwszy czujesz, co to znaczy miłość i strach. Zgadzam się z tym zdecydowanie. Boję się o moje dzieci każdego dnia i już zawsze tak będzie. Ale bałem się też, czy zdołam być dobrym ojcem. 

 

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.