Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Konrad Szczęsny 23 lutego 2017 14:15
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub?! Te zaskakujące informacje obiegły dzisiaj media. Podobno gwiazdorska para przygotowuje się nie tylko do narodzin drugiego dziecka, lecz także powoli stara się sprostać organizacyjnym wymaganiom uroczystości. Pomaga im w tym Zofia Karpiel-Bułecka, która w góralskiej rodzinie nazywana jest Ciotką Bułeckulą.

 

Polecamy też: Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży! Kiedy modelka urodzi dziecko?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub?

Takie informacje podał tygodnik „Na Żywo”. Podobno zakochani, którzy jeszcze w tym roku powitają na świecie swoje drugie dziecko, starają się również zaplanować ślubną uroczystość. Okazuje się, że w rodzinie jest odpowiednia osoba, która może im tym pomóc: chodzi o Zofię Karpiel-Bułecką, która specjalizuje się w organizowaniu weselnych przyjęć. Ostatnio udzieliła wywiadu „Tygodnikowi Podhalańskiemu”, w którym zwierzyła się, jak wygląda zaplecze organizacyjne takich uroczystości.
 

Polecamy też: Narodziny ojca! Sebastian Karpiel-Bułecka: "Bycie rodzicem jest darem od Pana Boga" ZDJĘCIA

Zofia Karpiel-Bułecka o ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

„W miesiącu obskakuję co najmniej trzy wesela, do Ameryki też mnie proszą. Nawet na Hawajach byłam na weselu, ale to nie to, co u nas, bo o dziesiątej wieczór już było po imprezie. Zawsze to ja zaczynam tańce, wybieram se z sali jakiegoś przystojniaka, a potem do tańca porywam innych”,  zwierzyła się na łamach tygodnika.

Ciotka od dawna zapowiadała, że zorganizuje wesele Sebastiana i Pauliny.

„Jeśli tylko zechcą, użyczy im na imprezę swój góralski szałas, zwany Babcyną Jatą. A jeśli ta okaże się za mała, pomoże zorganizować wesele w hotelu Wersal albo Kasprowy, które należą do powiązanego z rodziną Andrzeja Bachledy-Curusia”, twierdzi informator tygodnika Na żywo 

Według niego uroczystość może zostać zorganizowana jeszcze w tym roku, przy okazji chrzcin drugiego dziecka pary.

„Wiele wskazuje na to, że wesele pary odbędzie się razem z chrzcinami drugiej latorośli. Zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz Jacek Mola z Parafii Świętego Kazimierza Królewicza w Kościelisku, już dawno wyznał, że chętnie pobłogosławi muzykowi i jego wybrance przed ołtarzem”, twierdzi tygodnik.

Czy faktycznie zakochani zdecydują się sformalizować związek jeszcze w tym roku? Póki co nie skomentowali tych sensacyjnych doniesień.

Polecamy też: Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie pokazuje publicznie córeczki Antosi. Ma bardzo ważny powód

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?