Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Konrad Szczęsny 23 lutego 2017 14:15
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub?! Te zaskakujące informacje obiegły dzisiaj media. Podobno gwiazdorska para przygotowuje się nie tylko do narodzin drugiego dziecka, lecz także powoli stara się sprostać organizacyjnym wymaganiom uroczystości. Pomaga im w tym Zofia Karpiel-Bułecka, która w góralskiej rodzinie nazywana jest Ciotką Bułeckulą.

 

Polecamy też: Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży! Kiedy modelka urodzi dziecko?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują ślub?

Takie informacje podał tygodnik „Na Żywo”. Podobno zakochani, którzy jeszcze w tym roku powitają na świecie swoje drugie dziecko, starają się również zaplanować ślubną uroczystość. Okazuje się, że w rodzinie jest odpowiednia osoba, która może im tym pomóc: chodzi o Zofię Karpiel-Bułecką, która specjalizuje się w organizowaniu weselnych przyjęć. Ostatnio udzieliła wywiadu „Tygodnikowi Podhalańskiemu”, w którym zwierzyła się, jak wygląda zaplecze organizacyjne takich uroczystości.
 

Polecamy też: Narodziny ojca! Sebastian Karpiel-Bułecka: "Bycie rodzicem jest darem od Pana Boga" ZDJĘCIA

Zofia Karpiel-Bułecka o ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

„W miesiącu obskakuję co najmniej trzy wesela, do Ameryki też mnie proszą. Nawet na Hawajach byłam na weselu, ale to nie to, co u nas, bo o dziesiątej wieczór już było po imprezie. Zawsze to ja zaczynam tańce, wybieram se z sali jakiegoś przystojniaka, a potem do tańca porywam innych”,  zwierzyła się na łamach tygodnika.

Ciotka od dawna zapowiadała, że zorganizuje wesele Sebastiana i Pauliny.

„Jeśli tylko zechcą, użyczy im na imprezę swój góralski szałas, zwany Babcyną Jatą. A jeśli ta okaże się za mała, pomoże zorganizować wesele w hotelu Wersal albo Kasprowy, które należą do powiązanego z rodziną Andrzeja Bachledy-Curusia”, twierdzi informator tygodnika Na żywo 

Według niego uroczystość może zostać zorganizowana jeszcze w tym roku, przy okazji chrzcin drugiego dziecka pary.

„Wiele wskazuje na to, że wesele pary odbędzie się razem z chrzcinami drugiej latorośli. Zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz Jacek Mola z Parafii Świętego Kazimierza Królewicza w Kościelisku, już dawno wyznał, że chętnie pobłogosławi muzykowi i jego wybrance przed ołtarzem”, twierdzi tygodnik.

Czy faktycznie zakochani zdecydują się sformalizować związek jeszcze w tym roku? Póki co nie skomentowali tych sensacyjnych doniesień.

Polecamy też: Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie pokazuje publicznie córeczki Antosi. Ma bardzo ważny powód

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.