Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska urodziła! Jak czują się mama i dziecko?

Konrad Szczęsny 22 maja 2017 12:05
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W 2015 r. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali po raz pierwszy rodzicami. W lipcu na świat przyszła ich córka Antonina. Rodzice oszaleli ze szczęścia i poświęcali dziecku każdą wolną chwilę. Na początku 2017 r. okazało się, że para spodziewa się kolejnego potomka. Dzisiaj media obiegła radosna wieść, że dziecko już jest na świecie! Jak czuje się noworodek oraz jego mama?

Polecamy też: Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży! Kiedy modelka urodzi dziecko?

Paulina Krupińska urodziła

Wiadomość potwierdził menadżer Pauliny Krupińskiej.

Tak, potwierdzam. Paulina urodziła. Mama i dziecko czują się dobrze”, powiedział Patryk Wolski w rozmowie z serwisem Pudelek. 

Mówi się, że tym razem para powitała na świecie chłopca. Gratulujemy!

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Informacje o tym, że Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower spotykają się dotarła do mediów w 2014 r. Choć nigdy oficjalnie nie pokazali się razem na salonach, od czasu do czasu zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Stronią od opowiadania o swoim związku, jednak zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy w wywiadach. Stąd wiadomo, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i oboje zawsze marzyli, by posiadać dużą rodzinę. 

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!