Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Paulina Krupińska urodziła! Jak czują się mama i dziecko?

Konrad Szczęsny 22 maja 2017 12:05
Paulina Krupińska, Viva! 2013
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W 2015 r. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zostali po raz pierwszy rodzicami. W lipcu na świat przyszła ich córka Antonina. Rodzice oszaleli ze szczęścia i poświęcali dziecku każdą wolną chwilę. Na początku 2017 r. okazało się, że para spodziewa się kolejnego potomka. Dzisiaj media obiegła radosna wieść, że dziecko już jest na świecie! Jak czuje się noworodek oraz jego mama?

Polecamy też: Paulina Krupińska jest w drugiej ciąży! Kiedy modelka urodzi dziecko?

Paulina Krupińska urodziła

Wiadomość potwierdził menadżer Pauliny Krupińskiej.

Tak, potwierdzam. Paulina urodziła. Mama i dziecko czują się dobrze”, powiedział Patryk Wolski w rozmowie z serwisem Pudelek. 

Mówi się, że tym razem para powitała na świecie chłopca. Gratulujemy!

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Informacje o tym, że Miss Polonia 2012 i lider zespołu Zakopower spotykają się dotarła do mediów w 2014 r. Choć nigdy oficjalnie nie pokazali się razem na salonach, od czasu do czasu zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Stronią od opowiadania o swoim związku, jednak zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy w wywiadach. Stąd wiadomo, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i oboje zawsze marzyli, by posiadać dużą rodzinę. 

Polecamy też: Paulina Krupińska wyjdzie za mąż za Sebastiana Karpiela-Bułeckę?! Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.