Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem najstarszego syna! 

Stanisław obchodził 14. urodziny!

Redakcja VIVA! 5 czerwca 2020 14:25
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan z radością oczekuje narodzin swojego trzeciego synka. Ostatnie tygodnie mijają są dla niej wyjątkowe i intensywne. Niedawno sama obchodziła urodziny, a teraz przygotowała kolejne przyjęcie dla swojej najstarszej pociechy. Stanisław skończył 14 lat! Dumna mama podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami syna. Nie zabrakło poruszającego wpisu.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ile lat ma Stanisław? 

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno świętowała 10. urodziny młodszej pociechy. Gwiazda zamieściła wówczas na Instagramie kilka kadrów z tego wyjątkowego dnia. Cale przyjęcie było klimacie japońskim. ie zabrakło tematycznych ozdób i wspaniałego tortu. Tym razem nie mogło być inaczej. Przyjęcie urodzinowe Stanisława zrobiło ogromne wrażenie na fanach Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Jej najstarszy syn ma już 14 lat! Dumna mama podzieliła się z wielbicielami zdjęciami swojej pociechy i refleksją na temat macierzyństwa. Wróciła pamięcią do czasów, kiedy na świecie pojawił się  Staś. 

,,14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia. Jaka ja byłam przejęta! Mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu. Pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana", wyznała. 

Małgorzata Roznek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jest dumna ze swoich synów. Wypracowała sobie z nimi cudowną więź. Jakim dzieckiem jest Stanisław?

,,Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre. To on sprawił, że pokochałam macierzyństwo, na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu trzeciego syna. Nie wiem, kiedy te 14 lat minęło. Stanisław świat stoi przed Tobą otworem", napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Pod zdjęciami najstarszego syna Małgorzaty Rozenek-Majdan posypały się komplementy.  Fanki gwiazdy nie mają wątpliwości, że wyrośnie na przystojnego mężczyznę. 

,,Przystojny chłopiec. Cały tata. Dużo zdrówka i spełnienia marzeń Stasiu", ,,Ale przystojniak 😍 wszystkiego najlepszego!!!", ,,Ale wyrósł chłopak ... taki poważny się już zrobił :) Wszystkiego najlepszego !!", ,,Małgosiu ,ja tu na zdjęciach , widzę Staszka, nie Stasia. Oj przystojniak, że hej!! Peace and Love". 

My również przyłączamy się do życzeń! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.