Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Małgorzaty Ohme zadebiutuje na ekranie! Jak poradził sobie przed kamerą? 

Kim jest Jerzy Ohme?

Olga Figaszewska 29 lipca 2021 08:06
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Małgorzata Ohme jest szczęśliwą mamą dwójki pociech: czternastoletniej Klary i osiemnastoletniego Jerzego. Prowadząca Dzień Dobry TVN jest dumna ze swoich dzieci i ich osiągnięć. Syn gwiazdy pojawił się na planie jednego z filmów. Niedługo zobaczymy go na ekranie! 

Małgorzata Ohme o macierzyństwie 

Macierzyństwo jest najważniejszą rolą Małgorzaty Ohme. Gwiazda wraz z byłym mężem, Rafałem Ohme doczekała się dwójki pociech. Jako psycholog doskonale rozumie ich zachowania i emocje. Jednak nie ukrywa, że mimo zgromadzonej wiedzy także popełnia błędy.

„Popełniam większość błędów tak jak inne mamy z tą różnicą, że od razu rozumiem, co zrobiłam źle. Jestem tego świadoma i mam poczucie winy. Myślę wtedy o sobie negatywnie. (…) Kocham je tak bezgranicznie i bezwarunkowo, że głupieję”, mówiła w komentarzu dla viva.pl.

O swoich dzieciach tak Małgorzata Ohme opowiadała w rozmowie z VIVĄ. Gwiazda nie kryje swojej dumy. Wypracowała sobie z nimi cudowną relację. „Mój syn Jurek ma 17 lat, a córka Klara – 14. Są moimi przyjaciółmi, tak o nich często myślę. Są inni, Jurek jest bardziej spontaniczny, lubi rozśmieszać innych, ma dużą wiarę we własne możliwości, czasem myślę, że za dużą… (śmiech). Klara natomiast jest bardzo uważna i wytrwała. Jest szczera i bardzo bystra, uwielbiam jej cięte riposty. Jesteśmy bardzo otwartą i raczej głośną rodziną, spieramy się intensywnie i kochamy namiętnie. Uwielbiam swoje dzieci i nie wyobrażam sobie, że za chwilę ich nie będzie”, dodawała w VIVIE!.

Sprawdź też: Jaką mamą jest Gosia Ohme? „Czasami sobie kompletnie z nimi nie radzę, bo…”

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Syn Małgorzaty Ohme zagrał w filmie

Niedawno dziennikarka sukcesem swojego najstarszego dziecka podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Jerzy Ohme pojawi się na ekranie w produkcji „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”.  

,,Duma, no co mam napisać😍", napisała Małgorzata Ohme. 

Rok temu prowadząca Dzień Dobry TVN składała synowi wyjątkowe życzenia z okazji urodzin. „Jurku, masz 17 lat, a to oznacza że dokładnie tyle czasu temu miałam 24 lata i Cię urodziłam. Jezu jaka byłam młoda… Niewiele wiedziałam o rodzicielstwie i mam wrażenie, ze wszystkiego uczyliśmy się razem. Popełniłam masę błędów, ale też dałam Ci wszystko, co na ten moment miałam. Widzę dziś młodego, mądrego i fajnego chłopaka, który ma moje zielone oczy i tak samo jak ja kocha życie. Zagarnia je garściami i chce wciąż więcej. Nie przestawaj, bądź odważny i szanuj ludzi. I idź po swoje marzenia jak dotąd. A ja będę zawsze gdzieś obok. Niech Ci się nic złego nie stanie Synku. Kocham bardzo”, pisała.

Aktorstwo to niejedyny talent, którym może pochwalić się osiemnastolatek. Jerzy radzi sobie świetnie w sporcie. Okazuje się, że jest zawodowym tenisistą! Życzmy kolejnych sukcesów! 

Zobacz też: Małgorzata Ohme: „Uwielbiam swoje dzieci i nie wyobrażam sobie, że za chwilę ich nie będzie”

Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.