Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Magdy Gessler ogłosił datę ślubu! Tadeusz Müller wraz z partnerką poprosili internautów o poradę...

"Będzie dużo zmian!", zapowiedział syn restauratorki 

Dorota Falkowska 21 listopada 2021 15:01
Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

O tym, że Tadeusz Müller zakończył trzynastoletni związek z Blanką Zawadą, zrobiło się głośno we wrześniu ubiegłego roku. Para mimo długiego stażu relacji nigdy się nie pobrała. Nie minęło jednak dużo czasu, a syn Magdy Gessler zaczął nowy rozdział w życiu. W czerwcu 38-latek ogłosił swoje zaręczyny z Małgorzatą Downar. 

„Jesteś najwspanialszą osobą na świecie!”, napisał Tadeusz Muller pod zdjęciem ukochanej, na którym prezentuje ona pierścionek zaręczynowy. Do tej ważnej dla pary chwili doszło podczas wypoczynku na Majorce. Decyzję dotyczącą daty ceremonii zakochani również podjęli podczas wakacyjnego relaksu. Wczoraj, pod serią zdjęć z urlopu, restaurator podzielił się z obserwatorami datą ślubu. 

Syn Magdy Gessler ogłosił datę ślubu

"Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać", czytamy na profilu. 

"Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować, jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym, czym do tej pory... Będzie dużo zmian!", zapowiada syn Magdy Gessler. 

Czytaj też: Tadeusz Muller oświadczył się partnerce. Syn Magdy postarał się o romantyczne okoliczności

Przyszli małżonkowie nie są jeszcze pewni co do jednej bardzo ważnej kwestii dotyczącej ślubu i postanowili poszukać inspiracji wśród obserwujących.  

"Jednak teraz w głowie mamy tylko jedno pytanie... wesele na plaży czy w naszym domku nad Bugiem? Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji". 

Magda Gessler jako jedna z pierwszych pospieszyła z odpowiedzią: 

"Cudowni kochani. Bierzcie ten ślub gdzie wam jest miło na sercu… Tyle na sercu ciepła czuję, wspaniałe jabłka i gruszki .. dzieci moje", napisała mama Tadeusza w komentarzu pod postem. Po chwili również na Instagramie słynnej restauratorki znalazł się post z radosną nowiną. 

Zobacz także: Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Pod uroczym zdjęciem syna z jego narzeczoną, Magda Gessler napisała:

Wielka miłość kończy się… wielkim ślubem. Tylko gdzie? Dom na Podlasiu czy plaża na Fuercie? - skierowała się z tym samym dylematem do swoich obserwujących. 

Niezależnie od miejsca, z pewnością będzie to piękna ceremonia! I takiej właśnie życzymy  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.