Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Racewicz pokazała nowe, urocze zdjęcia ze swoim 11-letnim synem

Igor Janeczek powoli z dziecka staje się nastolatkiem...

Rafał Kowalski 17 października 2019 18:30
Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska

Dziesiąty dzień kwietnia całkowicie zmienił życie dziennikarka Joanny Racewicz. W jednym momencie prezenterka straciła w katastrofie smoleńskiej męża i została samotną mamą. Na szczęście po 9 latach od tragedii 45-latka wydaje się pogodniejsza i z całą pewnością każdego dnia daje radę dawać radość i poczucie bezpieczeństwa swojemu 11-letniemu synowi Igorowi. Potwierdzają to najnowsze zdjęcia.

Zdjęcia synka Joanny Racewicz – 2019

Wczoraj na Instagramie dziennikarki pojawiło się jej zdjęcie z synem. „Jesień, uwielbiam panią... za kolory, szelesty, światła, nostalgie i każdą obietnicę, na którą trzeba czekać. Do wiosny”, napisała pod fotografią Joanna Racewicz i dodała, że Igor Janeczek to syn lepszy, niż mogła sobie wymarzyć. Internauci komplementowali w komentarzach wygląd prezenterki oraz czułość, jaką widać między nią a dzieckiem.

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno sławna mama i jej syn spędzili 2 tygodnie we wrześniu podróżując po Ameryce Północnej. Joannie Racewicz i Igorowi Janeczko udało się zwiedzić Nowy Jork, wodospad Niagara czy piękne plaże Miami, na których dwójka nabierała opalenizny. Dziennikarka regularnie dzieliła się z internautami zdjęciami z wakacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Niedawno Joanna Racewicz pokazała nowe zdjęcie z synem. Wraz z Igorem wzięła udział w wyborach parlamentarnych w niedzielę, a z opisu do zdjęcia wynika, że byli wtedy we Wrocławiu.

Internauci nie ukrywają, że według nich 11-latek jest coraz bardziej podobny do swojego taty… Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wroclove ❤️ na gościnnych występach - zagłosowane #czasdecyzji #wybory #niedziela #synlepszynizmarzenie

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.