Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. Instagram/@betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego zadebiutował na ekranie!

Jak poradził sobie przed kamerą?

Olga Figaszewska 30 kwietnia 2019 09:51
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. Instagram/@betalenska

Dzieci sławnych rodziców często idą w ich ślady. Wychowują się na deskach teatru czy muzycznych scenach... Czy tak będzie i w tym przypadku? Syn Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego wystąpił w teledysku Pawła Domagały. Jak sobie poradził z aktorskim zadaniem?

Syn Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego zagrał w teledysku

Ma dopiero kilka lat i już stawia swoje pierwsze kroki przed kamerą. Syn Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego pojawił się na planie teledysku Czasami. To kolejny utwór z krążka Pawła Domagały 1984. Antonii Cieszyński wystąpił w nim obok swojej mamy, która wciela się w postać barmanki, a także Zuzanny Grabowskiej (żony wokalisty i aktora) i Tomasza Oświecińskiego.

Za zaangażowanie i pracę nad powstawaniem klipu Paweł Domagała podziękował wszystkim za pomocą mediów społecznościowych. Szczególne słowa skierował do małego aktora. „Dziękuje wszystkim, bez których nic by nie było, a szczególnie małemu Antkowi, jesteś geniuszem, a wszyscy jesteście wspaniali i kocham Was”, zaznaczył artysta.


Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński są dumni z roli swojej pociechy. Na Instagramie aktorki pojawił się poruszający wpis, w którym nie kryje wzruszenia.

„Moje kochane cudo i jego pierwsza rola filmowa już jest do obejrzenia. Kiedy Paweł szukał "syna" do teledysku urwaliśmy się z Antkiem z zajęć w przedszkolu i pojechaliśmy na pierwszy jego casting w życiu. Było miło. I ponoć konkurencja nie była szczęśliwa, bo nie miał z nim nikt szans”, zdradziła.

Po czym dodała: „Dla mnie kochany synek jest NAJLEPSZY - kocha, tuli, jest mądry i grzeczny, a to, co widzicie w teledysku to prawdziwa gra aktorska! Kto by pomyślał, że taki zdolniacha z niego w każdej dziedzinie... Kocham jak nigdy łobuza z ekranu - Paweł...nie o Tobie mówię jakby co, ale Tobie dziękuję! Za wsparcie modlitwą rok temu, a teraz za zaufanie Antosiowi - jesteś też cudem, wiesz...? Love you. Dajcie znać, jak Wam się podoba. I czy barmanka daje radę”.

Jak poradził sobie przed kamerą? Talent z pewnością odziedziczył po rodzicach! Sprawdźcie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje kochane cudo i jego pierwsza rola filmowa już jest do obejrzenia❤️Kiedy Paweł szukał „syna” do teledysku urwaliśmy się z Antkiem z zajęć w przedszkolu i pojechaliśmy na pierwszy jego casting w życiu🙈Było miło😊I ponoć konkurencja nie była by szczęśliwa bo nie miał z nim nikt szans🤓Dla mnie kochany synek jest NAJLEPSZY - kocha, tuli, jest mądry i grzeczny, a to co widzicie w teledysku to prawdziwa gra aktorska! Kto by pomyślał, że taki zdolniacha z niego w każdej dziedzinie...Kocham jak nigdy łobuza z ekranu - Paweł...nie o Tobie mówię jakby co😋Ale Tobie dziękuję! Za wsparcie modlitwą rok temu, a teraz za zaufanie Antosiowi - jesteś też cudem wiesz...? Love you❤️ Dajcie znać jak Wam się podoba😄I czy barmanka daje radę😉 #Repost @paweldomagala ・・・ Już jest! 🎶 Gorąco zapraszamy do oglądania i dzielenia się wrażeniami! :) LINK W BIO! #CZASAMI #paweldomagala #paweldomagala1984 #1984plyta #polskamuzyka #premiera @lukaszborowiecki @studio35presents @zuzagrabowska @betalenska @tomasz_oswiecinski_official @czlowiek_siano

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!