Ida Nowakowska–Herndon i Robert Kupisz
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM JEST GŁOŚNO

Widzowie oburzeni surową oceną zawodników w programie Dance, dance, dance...

Kasia Dziurska i jej partner opuścili studio!

Weronika Kostyra 14 kwietnia 2019 18:57
Ida Nowakowska–Herndon i Robert Kupisz
Fot. Marlena Bielińska/Move

W ostatnim odcinku programu Dance, dance, dance Kasia Dziurska i Emil Gankowski ponownie wykonali w duecie choreografię, którą prezentowali we wcześniejszych odcinkach. Zdecydowali się stawić czoła układowi z klipu Pink Try. Przypomnijmy, że poprzednim razem mistrzyni fitness przeżyła bolesny upadek. Mimo że tym razem wszystko poszło zgodnie z planem, występ wzbudził duże emocje. Dlaczego?

Widzowie oburzeni zachowaniem Idy Nowakowskiej

Po zakończeniu występu para wysłuchała ocen jurorów. Byli bardzo zaskoczeni opinią Idy Nowakowskiej, która winą za poprzedni wypadek obarczyła Kamila. „Kasia ty jesteś niesamowita, bo oprócz tego że jesteś tak sprawną tancerką, kobietą, też walczysz o Emila. Ja analizowałam tamten nieszczęsny występ. Ja nad żadną oceną tyle nie myślałam. Nie wskoczyłaś na ten żyrandol przez ciebie, Emil!”, powiedziała najsurowsza członkini jury.

Następnie podsumowała dotychczasowe występy pary. Ida Nowakowska jest zdania, że Kasia Dziurska i Emil Gankowski nie są na równym tanecznym poziomie. „Emil to nie jest atak na siebie. Ja darzę cię sympatią, ale to jest układ choreograficzny, to jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest tak wielka przepaść. Ja jako sprawiedliwa jurorka muszę was ocenić, ale mam problem. Kasia ty zasługujesz na 10, ale muszę was ocenić razem”, zakończyła swoją ocenę.

Mocne słowa jurorki bardzo zabolały zawodników. Kasia próbowała stanąć w obronie partnera. Widać było ich zdenerwowanie. Kiedy Emil został poproszony o uspokojenie się, odpowiedział: „Ja jestem spokojny, to ty się denerwujesz”, po czym wyszedł ze studia. Kasia podążyła za nim.

Ostatecznie para nie doszła do finału i opuściła program. Widzowie są oburzeni bardzo surową jurorki. Uważają, że potraktowała zawodników nieobiektywnie, a także wykazała się brakiem empatii.

Jakie jest wasze zdanie? 

Kasia Dziurska i Ida Nowakowska
Fot. Instagram @idavictoria

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.