księżna Diana, Carole Middleton, mama księżnej Kate
Fot. Rupert Hartley / Rex Features/EAST NEWS, East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tego nikt się nie spodziewał. Mama księżnej Kate w potworny sposób obraziła księżną Dianę!

Brytyjczycy są zniesmaczeni jej postawą...

Gabriela Czernecka 5 października 2018 18:57
księżna Diana, Carole Middleton, mama księżnej Kate
Fot. Rupert Hartley / Rex Features/EAST NEWS, East News

Mama księżnej Kate znów ląduje na łamach prasy. Jej świetnie prosperująca firma Party Pieces znów wywołuje kontrowersje. Skandal dotyczy strojów na Halloween 2018, jakie można zakupić w sklepie Carole Middleton. Według Simone Simmons, przyjaciółki księżnej Diany, niektóre ze strojów są wyjątkowo niestosowne. Dlaczego? Jej zdaniem jednoznacznie kojarzy się ze zmarłą w 1997 roku księżną! O co chodzi? Poznajcie szczegóły!

Firma Carole Middleton Party Pieces: skandal

Rodzice Kate Middleton od lat prowadzą dobrze prosperujący biznes. Carole i Michael Middletonowie od 1985 roku są właścicielami sklepu sprzedającego głównie kostiumy dla dzieci, ale także gadżety i wszelkie drobiazgi i stroje na różnego rodzaju imprezy i okazje. „James stworzył nasze spersonalizowane ciasta, Catherine rozpoczęła pierwszą urodzinową stronę, a Pippa opracowała blog Party Pieces”, można przeczytać na stronie sklepu w zakładce "O nas".

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o rodzinie królewskiej zapraszamy do naszej grupy: link tutaj>>

Produktami, które w ostatnim czasie mają ogromne wzięcie, są akcesoria oraz kostiumy na Halloween.  Nic dziwnego, bowiem co niektórzy już przygotowują się do tego święta i szukają idealnego stroju. Niestety, nie wszystkie z nich zyskały uznanie. Szczególnie jeden nie przypadł do gustu wieloletniej przyjaciółce księżnej Diany, Simone Simmons. Ta twierdzi, że przebranie od razu kojarzy się ze zmarłą Lady Di i obraża pamięć o niej. Co więcej, w rozmowie z Daily Star, wprost stwierdziła, że ten strój na Halloween 2018 jest "chore". 

Mama Kate obraziła księżną Dianę?

O jaki kostium chodzi? O tak zwaną Zombie Sleeping Princess. Na stronie sklepu można przeczytać, że dziewczynka, która wybierze ten kostium będzie - najstraszliwszą księżniczką na każdym przyjęciu. Ten pomysł nie wszystkim się jednak spodobał. „To naprawdę dno”, wyznała Simone Simmons. Uważacie, że  miała słuszne skojarzenie ze zmarłą księżną Dianą? Po tej wypowiedzi wspomniany kostium zakrwawionej księżniczki zniknął ze strony internetowej sklepu

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy to firma rodziców Middleton wzbudza kontrowersje. W październiku ubiegłego roku Channel Mum przeprowadziło ankietę, która wykazała, że rodzice mają wiele uwag, co do produktów zaproponowanych przez firmę rodziców Kate Middleton.

Jednym z nich był fakt, że jeden ze strojów przeznaczony dla dziewczynek w wieku od 4 do 6 lat składał się z krótkiej, gorsetowej sukienki. Cały kostium ozdobiony jest pajęczą siecią, a dziewczynka prezentująca komplet pozuje w pełnym makijażu. Aż 98% rodziców stwierdziło, że nie pozwoliłoby nosić takiego kostiumu swojej córce. 

Równie kontrowersyjny okazał się kostium na Halloween o nazwie Headles Horseman. Przedstawia Drakulę bez głowy. Rodzice stwierdzili, że kostium z pewnością nie jest odpowiedni dla najmłodszej grupy wiekowej zwłaszcza, że towarzyszy mu imitacja zakrwawionej szyi, co według ankietowanych jest kompletnie nieodpowiednie. Dwa lata temu skandal wywołał strój królika, który uległ wypadkowi samochodowemu - ozdobiony śladami krwi i opon, przeznaczony dla dzieci od lat 7. „Dla biednego królika jest już trochę za późno, by nauczył się przechodzić przez ulicę”, brzmiał opis na stronie sprzedającego.

Jak widać, doświadczenia z poprzednich lat niewiele nauczyły właścicieli firmy Party Pieces, skoro tegoroczne kostiumy na Halloween również okrzyknięto nieodpowiednimi. Czy faktycznie takie są? Oceńcie sami.  

Kostiumy na Halloween rodziców księżnej Kate
Fot. Printscreen Party Pieces.com

Kostiumy na Halloween rodziców księżnej Kate
Fot. Printscreen Party Pieces.com

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.