Steffen Moller
Fot. AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Steffen Möller był ulubieńcem widzów! Dlaczego zrezygnował z kariery w Polsce?

Co teraz robi?

Ksenia Krasko 24 maja 2020 08:51
Steffen Moller
Fot. AKPA

Steffen Möller podbił serca widzów! Pamiętamy go nie tylko z serialu M jak miłość, w którym grał ukochanego Joanny Koroniewskiej, ale przede wszystkim z zabawnego show Europa da się lubić. Kilka lat temu zniknął z ekranów. Dlaczego?

Co teraz robi Steffen Moller?

Program Europa da się lubić przybliżył nam sylwetki wspaniałych cudzoziemców, których nie dało się nie lubić – śmieszyli i wzruszali widzów show, opowiadając o swoich przygodach w Polsce. Conrado Moreno z Hiszpanii, Paolo Cozza z Włoch i Kevin Aiston z Wielkiej Brytanii powrócili w najnowszym sezonie, zabrakło jednak Steffena Möllera.

Tygodnik Rewia postanowił dowiedzieć się, czym zajmuje się gwiazda M jak miłość i dlaczego nie bierze udziału w projekcie, który przyniósł mu popularność. „Steffen rzadziej teraz podróżuje do Polski, bo musi opiekować się chorą mamą w Berlinie”, zdradził znajomy aktora. „Nie sprzedał warszawskiego mieszkania, które ma niedaleko Dworca Centralnego. Jak sytuacja się unormuje w jego życiu prywatnym i mama lepiej się poczuje, to przyjedzie”, czytamy.

W tym roku ukazała się jego książka o tytule Weronika, twój mąż tu jest! – Gdy Niemcy i Polacy się kochają. „To opowieść trochę kabaretowa: od flirtu i wizyty u teściów, aż do językowych nieporozumień i różnych poglądów na temat wychowania dzieci”, ujawnił autor. W chwili obecnej pracuje nad polską wersją książki.

„Doświadczenie Polski niesamowicie mnie wzbogaciło. Inaczej dzisiaj patrzę na Niemcy, na siebie samego. Troszkę ubolewam, że obecnie wszystko tak zdominowały tematy polityczne. Moje zainteresowania są na niższym szczeblu. Takim interkulturowym. Sprawy międzykulturowe to jakby fundament. One istnieją zawsze, niezależnie od polityki”, mówił Steffen Möller w rozmowie z portalem dw.com. 

Steffen Moller
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.