Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Stanisław Rozenek o show-biznesie: „Często myślałem o takich rzeczach”

„Chciałbym być dość aktywny i przekazywać światu mój punkt widzenia”, mówi 16-latek

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2022 09:04
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan doczekała się trzech cudownych synów: Stanisława, Tadeusza i Henryka. Najstarsza pociecha prezenterki ma już 16 lat i gna za marzeniami. Może liczyć na ogromne wsparci dumnych rodziców. Stanisław udzielił ostatnio nowego wywiadu, w którym zdradził, co myśli o show-biznesie i czy chciałby być jego częścią. Syn Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek-Majdan opowiedział także o relacji z ojczymem, Radosławem Majdanem.

Stanisław Rozenek o relacji z Radosławem Majdanem i show-biznesie

Małgorzata Rozenek-Majdan z byłym partnerem doczekała się dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Najmłodsza pociecha gwiazdy to owoc jej związku z Radosławem Majdanem. Prezenterka jest dumna z osiągnięć swoich dzieci. Trzeba przyznać, że są niezwykle uzdolnione. Stanisław marzy o tym, by realizować się jako projektant mody. Na swoim koncie ma już pierwsze projekty.

„Stasiek za chwilę wyjdzie z domu. Bardzo interesuje się sztuką. Projektuje ubrania, robi zdjęcia”, mówiła w jednym z archiwalnych wywiadów VIVY! Małgorzata Rozenek-Majdan. A nastolatek dodawał: „Mama jest dla mnie nie tylko mamą, ale też moją najlepszą przyjaciółką. Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem. Stara się, żebym spełniał swoje marzenia. We wszystkim mnie wspiera. Jest niesamowita. Bardzo ją kocham”.

Zobacz też: Stanisław Rozenek w pierwszym wywiadzie: „Pozwala mi być sobą, dzięki mamie czuję się wolnym człowiekiem”

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ostatnio Stanisław i Tadeusz pojawili się na premierze książki taty Padnij. Powstań. Życie po udarze. 16-latek odpowiedział na kilka pytań zadanych przez dziennikarzy. Wyznał, że nie czyta zbyt często artykułów na temat swojej rodziny, ponieważ część z informacji w nich zawartych nie jest zgodna z prawdą. Sam nie czuje, by popularność rodziców przekładała się na jego osobę. Czy rówieśnicy zwracają na to uwagę?

„Nie i bardzo się cieszę z tego powodu, dlatego, że nie chodzę do polskiej szkoły, więc większość osób, które nie są z Polski nie kojarzą za bardzo mojej mamy i mojego taty. A nawet, jeżeli ktoś zna moich rodziców, to nie jest to coś, co przesłania mnie. To jest po prostu następna rzecz o mnie, która nie jest tą najważniejszą. Cieszę się, że nie wpływa to jakoś na moje życie socjalne, bo dzięki temu bardziej autentycznie to wygląda”, wyjaśniał w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Stanisław Rozenek chciałby wkroczyć do show-biznesu? Zastanawia się nad tym bardzo poważnie. „W samym show-biznesie… możliwe. Często myślałem o takich rzeczach. Nie chciałbym, aby to była moja główna rzecz, ale wydaje mi się, że chciałbym być dość aktywny i przekazywać światu mój punkt widzenia. Nawet w internetowym show-biznesie”, dodał.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka opowiedział także o ich relacjach rodzinnych. Wyznał, że zawsze może liczyć na pomoc ojczyma. Radosław Majdan jest jego przyjacielem. „Radek jest bardzo dobrą osobą w moim życiu. Jest w 100% inspiracją i jest też moim przyjacielem”, podkreślił.  Świetnie odnajduje się także w roli starszego brata. Nie ukrywa, że lubi spędzać czas z Heniem. Wyjątkowa relacja łączy go z Tadziem i chciałby być równie ważny dla Henia. „Cieszę się bardzo, że mogę być starszym bratem, bo naprawdę kocham bardzo Henia i to jest bardzo miłe widzieć jak się uczy i jak się rozwija”, dodawał.

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą na obozie Anny Lewandowskiej 

Źródło: Jastrząb Post

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Viva!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.