brytyjska rodzina królewska
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Śmierć w Buckingham. Wygadała się najbardziej skuteczna wróżka z Wielkiej Brytanii!

Przepowiedziała m.in. Brexit. Co jeszcze?

Gabriela Czernecka 10 stycznia 2020 09:52
brytyjska rodzina królewska
Fot. East News

Mimo swojej kontrowersyjnej metody wróżebnej, Jemima Packington, uważana jest za najbardziej skuteczną, ale i ekscentryczną wróżkę z Wielkiej Brytanii. Nie używa astrologii, numerologii czy kart Tarota. Nazywa się ją Asparomancer, ponieważ wróży ze szparag (od angielskiego słowa asparagus oznaczającego szparagi). Nietypowa metoda, ale wygląda na to, że całkiem skuteczna. Jemima Packington przepowiedziała między innymi Brexit. Teraz opowiedziała o proroctwach na 2020 rok. Jedna dotyczy brytyjskiej rodziny królewskiej i niestety, nie jest optymistyczna...

Śmierć w Pałacu Buckingham

Jemima Packington nie jest klasyczną wróżką. Nie korzysta z Tarota, numerologii czy astrologii. Informacje o nadchodzących zdarzeniach odczytuje przy pomocy samodzielnie opracowanej metody, do której wykorzystuje... szparagi. Polega na wyrzucaniu w powietrze pęku szparagów i interpretacji tego, w jaki sposób opadną one na ziemię. Metoda choć dość nietypowa, to okazuje się, że całkiem skuteczna. Jemima przepowiedziała m.in. Brexit, odsunięcie od władzy byłej premier Theresy May czy wygraną angielskiej męskiej drużyny narodowej w Mistrzostwach Świata w krykiecie.

Teraz ogłosiła swoje proroctwa na 2020 rok. Wśród nich znajduje się choćby reelekcja Donalda Trumpa, ale  jak sama mówi, jego panowanie nie potrwa długo. Jej zdaniem, zostanie odsunięty od władzy w wyniku procedury impeachmentu. 

Jemima Packington, której przepowiednie mają od 75 do 90 proc. skuteczności rozrzuciła szparagi, aby dowiedzieć się, co wydarzy się w Wielkiej Brytanii i na świecie w 2020 roku. Kobieta oświadczyła, że Donald Trump zostanie w tym roku ponownie wybrany na prezydenta Ameryki Północnej, jednak jego panowanie nie będzie trwało długo. Wróżka twierdzi, że w tym roku możemy się spodziewać nasilenia występowania huraganów i trzęsień ziemi, ale za to coraz więcej krajów angażować się będzie w aktywną walkę ze zmianami klimatycznymi. Jemima Packington przedstawiła także przepowiednię dotyczącą brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Wróżka przewidziała śmierć w Pałacu Buckingham. Co niektórzy przypominają, że w ostatnim czasie nie najlepszym zdrowiem cieszył się książę Filip, ale nie wiadomo, czy w przepowiedni chodzi o dalszego członka rodziny Windsorów czy kogoś z samej czołówki. Dla równowagi, Jemima Packington zapowiada jednak, że w tym roku urodzi się rekordowo duża liczba królewskich dzieci.  

brytyjska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Przepis na świąteczne ciastka
Fot. EAST NEWS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.