KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ach, co to był za ślub! Hiszpański książę Fernando i Sofia Palazuello są już małżeństwem!

Zobaczcie zdjęcia z bajkowej uroczystości!

Gabriela Czernecka 9 października 2018 18:55

W oczekiwaniu na ślub księżniczki Eugenii naszą uwagę odwrócił ślub hiszpańskiego księcia! W sobotę, 6 października, 15. książę Huéscar, Fernando Fitz-James Stuart wziął ślub. 28-letni książę, spadkobierca księstwa Alba, na ślubnym kobiercu stanął u boku swojej długoletniej dziewczyny, Sofii Palazuello Barroso. Te zdjęcia wyglądają fenomenalnie, a panna młoda zachwyca! Zobaczcie sami. 

Ślub księcia Fernando i Sofii Palazuello

W sobotę 6 października 15. książę Huéscar Fernando Fitz-James Stuart wziął ślub. Spadkobierca księstwa Alba na ślubnym kobiercu stanął u boku swojej długoletniej dziewczyny, Sofii Palazuello Barroso. Para poznała się jeszcze na studiach, a o ich romansie głośno zrobiło się w 2015 roku.

Teraz po wielu latach związku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Gustowne przyjęcie było dość kameralne - na ślubie pary było zaledwie 750 osób. Po mszy odbył się uroczysty obiad dla gości. Wśród nich była między innymi królowa Hiszpanii, Sofia. 

Para pobrała się w rodzinnej posiadłości księcia z XVII wieku, Pałacu Liria w Madrycie. Po ceremonii nowożeńcy świętowali z gośćmi na terenie Lirii w otoczeniu bujnych ogrodów pałacowych i XVIII- wieczną fontanną inspirowaną Wersalem.

Pan młody miał na sobie tradycyjny wojskowy mundur, reprezentujący zbrojownię Kawalerii Królewskiej w Sewilli. Panna młoda zaprezentowała się w długiej, białej sukni z krótkimi rękawami z bardzo długim trenem. To projekt jej ciotki, Teresy Palazuello. Suknia była skromna, elegancka i niezwykle szykowna.

Panny młode podczas ślubów w rodzinie królewskiej powinny mieć na głowie tiarę, ale Sofia zrezygnowała z  tiary z rodzinnych skarbców Alby na rzecz skromniejszego upięcia - w jej włosach umieszczono małą spinkę do włosów. Zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości możecie zobaczyć w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!