O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcia ze ślubu! Kim jest panna młoda?

Fani nie kryją wzruszenia i składają gratulacje

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 15:58

To był dla Andrzeja Piasecznego wyjątkowy dzień. Artysta zamieścił w mediach społecznościowych pełne czułości zdjęcia ze… ślubu! Niektórzy fani wokalisty i przedstawiciele mediów mogli być w pierwszej chwili zdziwieni, jednak szybko okazało się, że uroczystość związana była z najbliższym członkiem rodziny Piaska, siostrą Basią.

Ślub siostry Andrzeja Piasecznego, Barbary

„Dzisiaj zaprowadziłem do ołtarza moją najukochańszą siostrę Basię. Basia, Stephen I love you more than anything in this world!!! Pięknie dziękujemy @malwinawedzikowska za projekt zjawiskowej sukni i fraka. 😘 #najlepszy #dzień #w #życiu”, napisał poruszony Andrzej Piaseczny na swoim profilu na Instagramie.

Wpis opatrzył trzema zdjęciami z uroczystości, która odbyła się w środę we Włoszech.

Jak podaje serwis RMF FM, wokalista nie tylko zaprowadził ukochaną siostrę do ołtarza, lecz także zaśpiewał na jej weselu razem z… Majką Jeżowską!

„Barbara Piaseczna i Brytyjczyk Stephen pobrali się 16 maja w pięknej Toskanii. Młoda para do ślubu przyjechała białym fiatem 500”, podkreśla serwis se.pl.

Kim jest Barbara, siostra Andrzeja Piasecznego?

Wiadomo o niej niewiele, poza tym, że jest oczkiem w głowie starszego brata. Andrzej Piaseczny ma również brata, prawnika, sędziego oraz harcmistrza ZHR, Krzysztofa Jerzego Piasecznego. Ma on żonę Agnieszkę oraz dwóch synów: Krzysztofa (25 lat) i Tomasza (21 lat), z którymi czas uwielbia spędzać znany w Polsce artysta.

Fani gratulują Andrzejowi Piasecznemu

Fani Andrzeja Piasecznego nie szczędzili mu ciepłych słów podkreślając, że cieszą się jego szczęściem i życzą nowożeńcom wszystkiego najlepszego. Byli jednak i tacy, którzy pomyśleli w pierwszej chwili, że wokalista wziął cichy ślub z dala od błysku fleszy.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z tej szczególnej uroczystości.  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!