Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair
Z ŻYCIA GWIAZD

Jennifer Lopez i jej ukochany organizują ślub jak z bajki. Poznaj szczegóły!

Zamierzają wydać 17 milionów dolarów...

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 07:40
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Fot. Copyright @Mario Testino/Vanity Fair

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu i od razu zaczęli przygotowania do spektakularnego ślubu. Dla wokalistki będzie to czwarte małżeństwo, dla jej partnera drugie. Oboje są jednak przekonani, że stają na ślubnym kobiercu po raz ostatni, dlatego nie zamierzają na ceremonii oszczędzać. Ich plany robią wrażenie. Poznajcie szczegóły!

Szczegóły ślubu Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza

To będzie ślub roku! Zakochani przygotowują niezapomnianą ceremonię i dbają o każdy szczegół. Nie chcą wzorem wielu gwiazd pobrać się w czasie skromnej i sekretnej uroczystości. Świadczą o tym informacja, że zamierzają wydać na nią 17 milionów dolarów!

Jak donosi magazyn Star ślub odbędzie się prawdopodobnie w październiku i ma byś naprawdę huczny. „Jen dokładnie wie, czego chce. Spodziewa się, że jej ślub będzie co najmniej doskonały. Wygląda na to, że zwolniła już trzech pianistów i teraz wybiera czwartego. Oznacza to, że koszty będą niebagatelne! Przy takim tempie wydatków będzie to jakieś 17 milionów dolarów – a ona nawet nie mrugnie okiem na tę sumę”, zdradził informator magazynu.

Jennifer Lopez jest znana ze swojego perfekcjonizmu i zależy jej, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik i powalił gości na kolana. „Pokoje gości będą wypełnione kwiatami, a goście zostaną powitani ekskluzywnym szampanem Krug, przystawkami dla smakoszy i homarami przywiezionymi prosto z Maine. Posiłek zostanie przygotowany przez sławnego szefa kuchni, a zwieńczeniem przyjęcia będzie wielowarstwowy tort weselny ozdobiony jadalnymi kwiatami”, czytamy.

Całości mają dopełnić bajkowe dekoracje, a także suknia panny młodej stworzona przez któregoś z wybitnych projektantów mody. Zapowiada się piękne i romantyczne widowisko! 

zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram

zaręczyny Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.