Katarzyna Sielicka 1 września 2016 20:15
1/4
Margaret Qualley i Andie MacDowell
Copyright @ons.pl
1/4

Świat zachwycił się reklamą perfum Kenzo World. Młoda dziewczyna w zielonej sukni wykonuje dziki taniec w kuluarach teatru. Klip szturmem zdobył internet, wszyscy podziwiają piękną tancerkę Margaret Qualley. Prywatnie 22-letnia Margaret jest córką aktorki i modelki Andie MacDowell. Ale nie tylko ona odziedziczyła talent i urodę po matce. Zobaczcie, które młode gwiazdy poszły w ślady pięknych matek.

 

 


Margaret Qualley i Andie MacDowell


Znana z serialu HBO „Pozostawieni” i fabuły „Nice Guys”, gdzie wystąpiła u boku Russella Crowe’a Margaret Qualley jest aktorką, tancerką i modelką. Na wybiegu zadebiutowała już jako 16-latka na pokazie Alberty Feretti podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. Wcześniej przez lata ćwiczyła balet, ale w wieku 17 lat zdecydowała, że chce zostać aktorką. Wszystkie pasje Margaret łączą się w nowym klipie perfum Kenzo, których jest twarzą. Margaret gra tam dziewczynę, która…. tańczy. Jej mama Andie MacDowell znana z takich filmów jak „Sex, kłamstwa i kasety video” czy „Cztery wesela i pogrzeb” zaczynała karierę w modelingu. Gdy miała 26 lat dostrzeżono ją w kampanii Calvina Kleina. Billboardy z jej podobizną wisiały na nowojorskim Times Square. Jej uroda olśniła producentów filmowych i otworzyła jej drzwi do Hollywood.

 

Polecamy też: Pamiętacie najbardziej kontrowersyjne reklamy Calvina Kleina? Nowy dyrektor artystyczny to zmieni?

 

Margaret Qualley w reklamie perfum Kenzo World

2/4
Kaia Gerber i Cindy Crafword
Copyright @East News
2/4

Kaia Gerber i Cindy Crafword


Zanim piękna 15-latka pojawiła się z mamą na okładce włoskiego „Vogue’a” miała już na koncie kampanie Alexandra Wanga czy Versace. Ale dopiero reklamówka okularów przeciwsłonecznych Scenique marki Miu Miu pozwoliła w pełni oddać niezwykłą urodę Kai i jej uderzające podobieństwo do mamy, Cindy Crawford. Cindy zaczynała karierę znacznie później, miała 19 lat ale szybko została jedną z najpiękniejszych modelek świata, ikoną lat 90. W tym roku skończyła 50 lat ale nadal oglądamy ją w kampaniach.

 

Polecamy też: Syn Cindy Crawford Presley Gerber debiutuje na wybiegu! Zgadniecie, który z modeli na zdjęciu to on?

 

Kaia Gerber w reklamie okularów marki Miu Miu

3/4
Willow Smith i Jada Pinkett Smith
Copyright @ons.pl
3/4

Willow Smith i Jada Pinkett Smith


16-letnia Willow Smith właśnie została jedną z ambasadorek Chanel. Pisze się o niej jako o najnowszej ulubienicy Karla Lagerfelda. Bierze ona udział w najnowszej kampanii Fall/Winter Ready to Wear Collection a specjaliści wróżą jej wielką karierę. Wcześniej Willow zajmowała się śpiewaniem, w wieku 10 lat nagrała piosenkę „Whip my hair”, która z miejsca stała się hitem. Karierę muzyczną prowadziła również jej matka, Jada Pinkett Smith, która mimo, że ostatecznie wybrała aktorstwo nadal śpiewa w zespole heavy metalowym Wicked Wisdom, którego jest liderką.

 

Polecamy też: Cher i Willow Smith w nowej kampanii Marca Jacobsa. Zgadniecie, która wzbudziła protesty klientów?

 

Willow Smith w kampanii Chanel na jesień 2016

4/4
Lilly Rose Depp i Vanessa Paradis
Copyright @East News
4/4

Lily Rose Depp i Vanessa Paradis


Rok temu 17-letnia Lily Rose Depp zadebiutowała w reklamie okularów Chanel i z miejsca podbiła serca speców od mody. Teraz została twarzą perfum Chanel No 5 L’Eau i dołączyła do grona takich sław jak Nicole Kidman czy Catherine Deneuve, które także reklamowały perfumy tej ekskluzywnej linii. Lily Rose Depp zajmuje się nie tylko modelingiem. Poszła w ślady rodziców i już grywa w filmach. Jej mam Vanessa Paradis także romansowala z Chanel. Była twarzą marki w latach 90 ale najpierw, jako 14-latka podbiła świat śpiewając uroczy utwór „Joe le taxi”.

 

Polecamy też: Już jest zwiastun reklamy Chanel Nº5 z Lily Rose Depp! A my przypominamy najwspanialsze reklamówki tych perfum!

 

Lily Rose Depp w reklamie legendarnego zapachu Chanel Nº5 o nazwie „L’eau”.

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.