Siostry Szydłowskie, The Voice Senior
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Siostry Szydłowskie wygrały pierwsza edycję The Voice Senior

Co o nich wiemy?

Olga Figaszewska 30 grudnia 2019 13:58
Siostry Szydłowskie, The Voice Senior
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Oczarowały widzów telewizyjnej Dwójki i trenerów programu The Voice Senior. Siostry Szydłowskie wyśpiewały sobie zwycięstwo! A już jutro wystąpią podczas Sylwestra marzeń w Zakopanem! Kim są zwyciężczynie pierwszej edycji programu The Voice Senior?

Siostry Szydłowskie: kim są?

Krystyna, Jolanta i Elżbieta – to one sięgnęły po statuetkę The Voice Senior i główną wygraną 50 tysięcy złotych i wycieczkę marzeń do wybranego miejsca na świecie. Najprawdopodobniej siostry Szydłowskie wybiorą Hawaje. 

W programie pojawiły się jako trio i zachwyciły trenerów. Trafiły do drużyny Urszuli Dudziak. Każdym występem siostry Szydłowskie czarowały publiczność. W finale w brawurowy sposób wykonały utwory: Kwiat jednej nocy, The Shoop Shoop Song i Sing, Sing, Sing. I zwyciężyły, chociaż miały mocną konkurencję!

,,Trwam w zachwycie cały czas. Muzykalność, wdzięk i gracja", komplementowała ich występ Alicja Majewska. ,,Jesteście absolutnie cudowne. Czy mógłbym kiedyś z wami zaśpiewać?", dodał Andrzej Piaseczny. Z kolei Urszula Dudziak mówiła: ,,Łamiecie stereotyp. Dzięki wam, wiele innych kobiet zrozumie, że mogą wyjść i być pięknymi kobietami bez wieku, ze światłem w sobie. Wy się dopiero rozkręcacie moje siostry kochane".

Siostry Szydłowskie pochodzą z Łodzi, a muzyka od zawsze była w ich życiu. Ale tylko pani Krystyna związała z nią swoją przyszłość. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej. Na co dzień występuje na scenie Teatru Muzycznego w Lublinie. Niedawno obchodziła 40-lecie działalności twórczej. Co ciekawe, została wyróżniona przez ministra kultury dziedzictwa narodowego. W 2007 roku odebrała medal Gloria Artis. Pani Elżbieta była nauczycielką chemii, a pani Jolanta pracuje w bufecie Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Wygrana była dla sióstr Szydłowskich niespodzianką! ,,Zawsze czekałam na coś ważnego, nie wiedząc do końca, co to będzie. Kiedy trafiłyśmy do tego programu, wiedziałam już, że to jest właśnie to. Zaczyna się nowy etap życia w tym wieku. Spełniłyśmy też swoje marzenia śpiewania w trójkę, bo zawsze chciałyśmy to robić", mówiła w rozmowie z mediami pani Krystyna Szydłowska. 

Serdecznie gratulujemy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.