Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej
Fot. Michal Wozniak/East News
WSPOMNIENIE

Siostra pokazała nagranie z Anią Przybylską ze szpitala. Łzy napływają do oczu

Tak uczciła rocznicę jej urodzin...

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 15:11
Agnieszka Kubera, siostra Anny Przybylskiej
Fot. Michal Wozniak/East News

Ulubienica Polaków. Piękna, radosna, zdolna i mądra. Ania Przybylska obchodziłaby dzisiaj 42. urodziny. W mediach społecznościowych od rana wspominają ją bliscy, przyjaciele oraz fani. Agnieszka Kubera, siostra aktorki, zamieściła w sieci wyjątkowe nagranie ze szpitala. Ten widok chwyta za serce...

Nagranie Ani Przybylskiej ze szpitala. Zamieściła je siostra aktorki

Towarzyszyła jej w chorobie aż do końca. Rozmawiały o życiu, śmierci, ale przede o rodzinie i bliskich. Agnieszka Kubera i Ania Przybylska były ze sobą w nieustannym kontakcie. Niestety, ich niezwykłą relację przerwała przedwczesna śmierć aktorki 5. października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki. 

Mimo że siostra aktorki stroni od medialnego zgiełku i błysku fleszy, jest aktywna w mediach społecznościowych. Stąd m.in. wiemy, że na co dzień pracuje w gabinecie tomografii komputerowej. Co jakiś czas dzieli się również osobistymi fotografiami, na których została uwieczniona jej sławna siostra. Przy okazji rocznic dziękuje również fanom za odwiedzanie grobu Ani Przybylskiej i pamięć o niej.

Z okazji 42. urodzin siostry zamieściła w sieci wyjątkowe nagranie. Zostało ono zarejestrowane w szpitalu i widać na nim nie tylko aktorkę, lecz także synka Agnieszki Kubery. Gwiazda trzyma go na rękach. Jak się okazuje, było to ich pierwsze spotkanie i zostało uwiecznione dzięki partnerowi Ani Przybylskiej, Jarosławowi Bieniukowi.

„Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto #jaroslawbieniuk #jaretpalmer”, podpisała je  siostra aktorki.

Internauci wzruszeni nagraniem udostępnionym przez siostrą Ani Przybylskiej

W komentarzach internauci dali upust emocjom. Podkreślają, że właśnie taką zapamiętali aktorkę: uśmiechniętą, serdeczną i przyjaźnie nastawioną do całego świata. Nie ukrywają przy tym wzruszenia...

„Piękne”, „Cudowna pamiątka”, „Wzruszyłam się. Mimo że nie znałam Ani prywatnie za każdym razem wzrusza mnie wspomnienie o niej”, „Wszystkiego najlepszego Aniu gdziekolwiek teraz jesteś. Piękne wspomnienie… Ściskam Waszą rodzinkę, dużo siły”, „Piękne wspomnienia. Kobieta Anioł”, „Ania kochana”, „Jaka ona śliczna <3 <3 <3”, „Cudowny moment z życia ..dziekuje ze się nim z nami podzielilas <3”, piszą przepełnieni wdzięcznością.

Warto przypomnieć, że wcześniej rocznicę urodzin Ani Przybylskiej uczcili za pośrednictwem mediów społecznościowych Jarosław i Oliwia Bieniukowie oraz Małgorzata Rudowska, przyjaciółka i menadżerka aktorki.  

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Ani Przybylskiej z synkiem jej siostry:

Tak rocznicę urodzin aktorki uczciła jej menadżerka i przyjaciółka, Małgorzata Rudowska:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.