Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmienia swoją płeć?!

Sabina Zięba 3 lipca 2017 10:00
Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt przez 12 lat trwania związku wychowywali razem gromadkę dzieci. Pierwszego syna, Maddoxa, aktorka adoptowała w 2002 roku, jeszcze, gdy była samotna. Trzy lata później przy podpisywaniu dokumentów odnośnie adopcji kolejnej pociechy, córki Zahary, był już obecny Brad Pitt. Producentka wyznała w jednym z wywiadów, że decyzję o tym fakcie podjęli wspólnie. 26 maja 2006 roku para doczekała się pierwszego biologicznego dziecka. Angelina urodziła w leżącym na zachodzie Namibii mieście Swakopmund córeczkę Shiloh. Niedługo później Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud odsłoniło jej postać, dzięki czemu Shiloh stała się pierwszym niemowlęciem posiadającym swoją woskową kopię w tym muzeum. W 2007 roku adoptowali syna Paxa, a rok później Angelina urodziła parę bliźniąt - chłopca, Knoxa i dziewczynkę, Vivienne.

Polecamy też: Syn Charlize Theron w sukience, córka Angeliny Jolie w garniturze. Czy Hollywood wychowuje dzieci zbyt liberalnie?

Odmienna natura Shiloh

To właśnie pierworodna od najmłodszych lat wywołuje wielkie emocje w mediach i to na nią za każdym razem zwrócone są obiektywy fotoreporterów. Mająca obecnie 11 lat dziewczynka od piątego roku życia ubiera się i zachowuje jak chłopiec. Zawsze chce mieć również krótko obstrzyżone włosy, a swój czas spędza głównie w towarzystwie braci. Niejednokrotnie wzbudzała zainteresowanie, gdy na różne gale w towarzystwie rodziców przychodziła ubrana nie w eleganckie sukienki, tylko chłopięce garnitury. Media donosiły również, że Shiloh prosiła, by mówić do niej Josh lub Peter i zwracać się jak do młodego mężczyzny. Angelina już w 2010 roku w „Vanity Fair” mówiła: „[Shiloh] chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”.

Polecamy też: „Brad jest wspaniałym ojcem”. Angelina Jolie po raz pierwszy tak szczerze o relacjach aktora z dziećmi

Teraz do mediów przedostały się nowe informacje. Według agencji prasowej AFP przez to, że para aktorów już wiele lat temu zaakceptowała odmienność swojej córki, miała teraz się zgodzić na... kurację hormonalną, która nie dopuści, by Shiloh stała się w pełni kobietą, a w przyszłości pozwoli jej zmienić płeć! Wiadomo, że już w 2015 roku Angelina i Brad podjęli kroki w tym kierunku konsultując się z najlepszymi lekarzami. Wówczas zdobywczyni Oscara mówiła: "Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru".

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.