Friends
Fot. getty images
O TYM JEST GŁOŚNO

Sensacyjne informacje! Jennifer Aniston adoptowała dziecko? Jest komentarz

Rewelacje tabloidów skomentował agent gwiazdy

Konrad Szczęsny 14 kwietnia 2021 09:04
Friends
Fot. getty images

Spełniła swoje wielkie marzenie? Jennifer Aniston wielokrotnie powtarzała, że macierzyństwo w jej przypadku jest złożoną kwestią. Czy gwiazda „Przyjaciół” zdecydowała się na adopcję i została matką? Takie rewelacyjne informacje obiegła media. W obliczu międzynarodowej sensacji głos zabrał agent aktorki! 

Jennifer Aniston o macierzyństwie i społecznej presji

Wielokrotnie zarzucano jej, że zamiast macierzyństwa wybrała karierę. Niektóre media słynął z kolei z tego, że cyklicznie wmawiają Jennifer Aniston ciążę. Tak było za czasów jej małżeństwa z Bradem Pittem czy związku z Justinem Theroux. Ona sama w wywiadach nie ukrywała irytacji i tego, że wchodzenie w tak intymną sferę życie jest w jej odczuciu nietaktowne i krzywdzące. Tym bardziej, że nikt nie wie, przez co przeszła i czy przez lata nie starała się przypadkiem bezskutecznie zajść w ciążę.

„Nikt nie wie co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie. Wywiera się presje na kobietach, każe im się być matkami, a jeśli nie są, dopada je łatka „uszkodzonego dobra”. Może moim celem na tej planecie nie jest rozmnażanie. Może mam do zrobienia wiele innych rzeczy”, grzmiała w rozmowie z „InStyle” w sierpniu 2018 roku.

Teraz plotki o macierzyństwie powróciły ze zdwojoną siłą. Tabloidy za oceanem donoszą, że gwiazda „Przyjaciół” zdecydowała się na... adopcję! Ile w nich jest prawdy?

Czytaj też: „Zostawcie Jennifer i Brada w spokoju!”. Ostra reakcja na plotki o romansie Aniston i Pitta

Jennifer Aniston ma problemy z alkoholem? Doniesienia zachodnich mediów
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Jennifer Aniston adoptowała dziecko? Agent gwiazdy skomentował rewelacje

Sama aktorka nie odnosi się do tych rewelacji. Woli skupiać się na zawodowych zobowiązaniach. Obecnie Jennifer Aniston przebywa na planie „Morning Show”, gdzie kręcony jest drugi sezon serialu. Wiadomo także, że powstał specjalny odcinek „Przyjaciół”, który ma być kontynuacją serii. O zakończeniu prac poinformowano na oficjalnym profilu serii na Instagramie. Wynika z tego, że fani będą mogli niebawem obejrzeć na platformie HBO „Friends: Reunion”.

„Ostatni klaps na planie! Czy moglibyśmy być jeszcze bardziej podekscytowani? Friends: The Reunion – już wkrótce na @hbomax”, napisano.

To właśnie na planie serialu Jennifer miała zdradzić swoim koleżankom, że została mamą, ponieważ podjęła decyzję o adopcji. Co więcej, spekulowano, że aktorka pod swój dach przyjęła dziewczynkę. Informacja ta zaczęła żyć w mediach własnym życiem. Do tego stopnia, że odniósł się do niej agent gwiazdy „Przyjaciół” w rozmowie z serwisem TMZ. 

Okazało się, że nie ma ona nic wspólnego z prawdą. Mężczyzna podkreślił, że „każda historia o adopcji dziecka jest fałszywa i nigdy nie miała miejsca”. Tym samym nie ma złudzeń, że te rewelacje można włożyć między bajki...  

Czytaj także: Brad Pitt zrezygnował z powrotu do Jennifer Aniston przez byłą żonę?! 

Dom Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…