Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

„Zostawcie Jennifer i Brada w spokoju!”. Ostra reakcja na plotki o romansie Aniston i Pitta

Para ponownie znalazła się na celowniku fanów

Ksenia Krasko 20 września 2020 17:09
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Zgodnie z zapowiedzią, Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz medyków, i wraz z innymi gwiazdami Hollywood odegrali sceny z komediodramatu Beztroskie lata w Ridgemont High z 1982 roku. Chociaż w tym projekcie nie zabrakło wielkich nazwisk – dołączyli m.in. Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, czy Sean Penn – cały świat z uwagą obserwował właśnie byłych małżonków, a wielbiciele pary czekali na jakąkolwiek wskazówkę, że znowu są razem. O ile Aniston i Pitt nie komentują „marzeń” fanów, o tyle inne gwiazdy wyraźnie mają już tego dość...

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem na ekranie

Trzeba przyznać że „złota para” Hollywood umie pobudzać wyobraźnię swoich fanów. Już na samym początku transmisji online Brad Pitt przywitał się ze wszystkimi, a potem rzucił „Cześć Aniston”. Aktorka odpowiedziała na to „Hej Pitt! Jak się masz, kochanie?”, dając do zrozumienia, że świetnie się rozumieją.

Warto zauważyć, że byli małżonkowie odegrali w tym projekcie role Lindy Barrett i Brada Hamiltona, bohaterów najbardziej namiętnego fragmentu filmu. „Cześć Brad. Wiesz, że zawsze uważałam, że jesteś uroczym facetem? Jesteś taki seksowny”, przeczytała Aniston, nawiązując do dialogu postaci ze słynnej sceny z Lindą w czerwonym bikini. To zdanie rozbawiło Pitta, jak i pozostałych uczestników projektu.

Fani pary natychmiast uznali, że byli małżonkowie na pewno mają się ku sobie, pomimo ostatnich doniesień mediów, że aktor spotyka się z Nicole Poturalski. Internautów rozbawiła też Julia Roberts, która nawet nie próbowała ukryć błogiego uśmiechu, kiedy obserwowała Aniston i Pitta.

W zupełnie innym tonie wypowiedziała się Lili Reinhart, gwiazda serialu Riverdale. Na fali niesprawdzonych plotek zaapelowała, aby „zostawić Jennifer i Brada w spokoju”. „Przestańcie analizować jak się zachowują i jaki mają wyraz twarzy, kiedy robią coś razem. Niech żyją w spokoju”, napisała na swoim Twitterze.

I chociaż młoda aktorka ma rację w tym, co mówi, wciąż nie brakuje osób, które wierzą, że Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem. Też tak myślicie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CORE (@coreresponse)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.