Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt zrezygnował z powrotu do Jennifer Aniston przez byłą żonę?!

Angelina Jolie postawiła go przed wyborem...

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 17:51
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Po głośnym rozstaniu z Angeliną Jolie, Brada Pitta łączono z kolejnymi pięknościami Hollywood. Jego serce miało być zajęte przez dawną miłość… Media spekulowały, że uczucie znów odżyło! Brad Pitt i Jennifer Aniston byli widywani podczas oficjalnych wyjść na festiwalach filmowych. Fani pary liczyli na to, że w końcu ogłoszą swój wielki powrót… Ale na drodze do szczęścia miała stanąć im Angelina Jolie!

Angelina Jolie stanęła między Jennifer Aniston i Bradem Pittem

Chociaż związek z Angeliną Jolie dawno przeszedł o historii, to dla Brada Pitta najważniejsze są relacje z dziećmi. Aktor starał się zawalczyć o możliwość widywania swoich pociech, co sukcesywnie utrudniła mu była małżonka. Kiedy w końcu złość Angeliny ustąpiła i wydawało się uda im się zakopać topór wojenny na horyzoncie pojawiła się Jennifer Aniston.

Amerykańskie media donoszą, że Angelina Jolie nie mogłaby się pogodzić z myślą, że jej były mąż wrócił do dawnej miłości. Podobno postawiła Brada przed wyborem – albo dzieci, albo związek z Jennifer. Wybrał rodzinę. 

Podobno Aniston mocno przeżyła całą sytuację. Łudziła się, że w końcu uda im się zawalczyć o swoje szczęście. Aktorka zdawała sobie jednak sprawę z tego, że Brad postawiony przez takim wyborem, podejmie tylko jedną decyzję... 

Kocham Brada, naprawdę go kocham. Będę go kochać do końca życia. To fantastyczny człowiek. Nie żałuję wspólnego czasu i nie zamierzam tego rozpamiętywać. Spędziliśmy razem siedem bardzo intensywnych lat. Wiele się nauczyliśmy. Pomagaliśmy sobie nawzajem i bardzo to cenię. To był piękny, skomplikowany związek. (...) Mam wiele współczucia dla każdego, kto przez to przechodzi”, mówiła przed laty po rozstaniu w wywiadzie dla Vanity Fair. 

Chociaż Brad wielokrotnie mocną ją ranił... to jest jej prawdziwą miłością. Czy ich drogi znów się zejdą? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.