Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt zrezygnował z powrotu do Jennifer Aniston przez byłą żonę?!

Angelina Jolie postawiła go przed wyborem...

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 17:51
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Po głośnym rozstaniu z Angeliną Jolie, Brada Pitta łączono z kolejnymi pięknościami Hollywood. Jego serce miało być zajęte przez dawną miłość… Media spekulowały, że uczucie znów odżyło! Brad Pitt i Jennifer Aniston byli widywani podczas oficjalnych wyjść na festiwalach filmowych. Fani pary liczyli na to, że w końcu ogłoszą swój wielki powrót… Ale na drodze do szczęścia miała stanąć im Angelina Jolie!

Angelina Jolie stanęła między Jennifer Aniston i Bradem Pittem

Chociaż związek z Angeliną Jolie dawno przeszedł o historii, to dla Brada Pitta najważniejsze są relacje z dziećmi. Aktor starał się zawalczyć o możliwość widywania swoich pociech, co sukcesywnie utrudniła mu była małżonka. Kiedy w końcu złość Angeliny ustąpiła i wydawało się uda im się zakopać topór wojenny na horyzoncie pojawiła się Jennifer Aniston.

Amerykańskie media donoszą, że Angelina Jolie nie mogłaby się pogodzić z myślą, że jej były mąż wrócił do dawnej miłości. Podobno postawiła Brada przed wyborem – albo dzieci, albo związek z Jennifer. Wybrał rodzinę. 

Podobno Aniston mocno przeżyła całą sytuację. Łudziła się, że w końcu uda im się zawalczyć o swoje szczęście. Aktorka zdawała sobie jednak sprawę z tego, że Brad postawiony przez takim wyborem, podejmie tylko jedną decyzję... 

Kocham Brada, naprawdę go kocham. Będę go kochać do końca życia. To fantastyczny człowiek. Nie żałuję wspólnego czasu i nie zamierzam tego rozpamiętywać. Spędziliśmy razem siedem bardzo intensywnych lat. Wiele się nauczyliśmy. Pomagaliśmy sobie nawzajem i bardzo to cenię. To był piękny, skomplikowany związek. (...) Mam wiele współczucia dla każdego, kto przez to przechodzi”, mówiła przed laty po rozstaniu w wywiadzie dla Vanity Fair. 

Chociaż Brad wielokrotnie mocną ją ranił... to jest jej prawdziwą miłością. Czy ich drogi znów się zejdą? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.