Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt zrezygnował z powrotu do Jennifer Aniston przez byłą żonę?!

Angelina Jolie postawiła go przed wyborem...

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 17:51
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Po głośnym rozstaniu z Angeliną Jolie, Brada Pitta łączono z kolejnymi pięknościami Hollywood. Jego serce miało być zajęte przez dawną miłość… Media spekulowały, że uczucie znów odżyło! Brad Pitt i Jennifer Aniston byli widywani podczas oficjalnych wyjść na festiwalach filmowych. Fani pary liczyli na to, że w końcu ogłoszą swój wielki powrót… Ale na drodze do szczęścia miała stanąć im Angelina Jolie!

Angelina Jolie stanęła między Jennifer Aniston i Bradem Pittem

Chociaż związek z Angeliną Jolie dawno przeszedł o historii, to dla Brada Pitta najważniejsze są relacje z dziećmi. Aktor starał się zawalczyć o możliwość widywania swoich pociech, co sukcesywnie utrudniła mu była małżonka. Kiedy w końcu złość Angeliny ustąpiła i wydawało się uda im się zakopać topór wojenny na horyzoncie pojawiła się Jennifer Aniston.

Amerykańskie media donoszą, że Angelina Jolie nie mogłaby się pogodzić z myślą, że jej były mąż wrócił do dawnej miłości. Podobno postawiła Brada przed wyborem – albo dzieci, albo związek z Jennifer. Wybrał rodzinę. 

Podobno Aniston mocno przeżyła całą sytuację. Łudziła się, że w końcu uda im się zawalczyć o swoje szczęście. Aktorka zdawała sobie jednak sprawę z tego, że Brad postawiony przez takim wyborem, podejmie tylko jedną decyzję... 

Kocham Brada, naprawdę go kocham. Będę go kochać do końca życia. To fantastyczny człowiek. Nie żałuję wspólnego czasu i nie zamierzam tego rozpamiętywać. Spędziliśmy razem siedem bardzo intensywnych lat. Wiele się nauczyliśmy. Pomagaliśmy sobie nawzajem i bardzo to cenię. To był piękny, skomplikowany związek. (...) Mam wiele współczucia dla każdego, kto przez to przechodzi”, mówiła przed laty po rozstaniu w wywiadzie dla Vanity Fair. 

Chociaż Brad wielokrotnie mocną ją ranił... to jest jej prawdziwą miłością. Czy ich drogi znów się zejdą? 

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.