Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Scorpionsi oddali hołd Korze! Zadedykowali jej jeden ze swoich utworów!

Jej odejście to symboliczny koniec pewnej epoki

Olga Figaszewska 31 lipca 2018 10:25
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Kora zmarła w sobotę, 28 lipca w wieku 67 lat. Przegrała walkę z nowotworem. Śmierć legendarnej wokalistki i liderki zespołu Maanam wstrząsnęła nie tylko fanami, ale całym środowiskiem muzycznym i show-biznesowym. Artyści, aktorzy, dziennikarze, celebryci żegnali w mediach społecznościowych żegnali Korę w poruszających wpisach. Jej odejście jest uważane za symboliczny koniec pewnej epoki. Również zespół Scorpions w niezwykły sposób uczcił pamięć wybitnej artystki.

Zespół Scorpions złożył hołd Korze

W niedzielę, 29 lipca Scorpionsi podczas swojego koncertu na łódzkiej Atlas Arenie oddali hołd polskiej piosenkarce. Zadedykowali Korze jedną ze swoich poruszających ballad, Send Me An Angel. Fani byli zachwyceni. „Następny utwór pragniemy zadedykować wspaniałej Korze”, powiedział wokalista zespołu, Klaus Meine.

Nagranie z tego niezwykłego wydarzenia można znaleźć w sieci.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.