Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Scorpionsi oddali hołd Korze! Zadedykowali jej jeden ze swoich utworów!

Jej odejście to symboliczny koniec pewnej epoki

Olga Figaszewska 31 lipca 2018 10:25
Kora, Olga JackowskaVIVA! nr. 24, 2012
Fot. Zuza Krajewska

Kora zmarła w sobotę, 28 lipca w wieku 67 lat. Przegrała walkę z nowotworem. Śmierć legendarnej wokalistki i liderki zespołu Maanam wstrząsnęła nie tylko fanami, ale całym środowiskiem muzycznym i show-biznesowym. Artyści, aktorzy, dziennikarze, celebryci żegnali w mediach społecznościowych żegnali Korę w poruszających wpisach. Jej odejście jest uważane za symboliczny koniec pewnej epoki. Również zespół Scorpions w niezwykły sposób uczcił pamięć wybitnej artystki.

Zespół Scorpions złożył hołd Korze

W niedzielę, 29 lipca Scorpionsi podczas swojego koncertu na łódzkiej Atlas Arenie oddali hołd polskiej piosenkarce. Zadedykowali Korze jedną ze swoich poruszających ballad, Send Me An Angel. Fani byli zachwyceni. „Następny utwór pragniemy zadedykować wspaniałej Korze”, powiedział wokalista zespołu, Klaus Meine.

Nagranie z tego niezwykłego wydarzenia można znaleźć w sieci.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.