Sara Egwu-James: kim są rodzice i rodzeństwo?
Fot. Instagram/@saraejej
O TYM SIĘ MÓWI

Sara Egwu-James przekazała fanom smutną wiadomość. Laureatka Voice Kids pożegnała bliską osobę

„Na zawsze pozostaniesz w moim sercu”

Rafał Kowalski 25 kwietnia 2021 11:59
Sara Egwu-James: kim są rodzice i rodzeństwo?
Fot. Instagram/@saraejej

Sara Egwu-James to 12-letnia piosenkarka pochodząca z Ośna Lubuskiego. Tydzień temu ulubienica widzów była w szampańskim nastroju, ponieważ została laureatką show The Voice Kids. Młoda gwiazda przez kolejne dni świętowała zwycięstwo oraz przygotowywała się do kolejnych projektów. Niestety 3 dni po finale programu, na Sarę i jej rodzinę spadła przykra wiadomość.

Sara Egwu-James o śmierci babci

Bardzo smutne informacje przekazała wczoraj fanom Sara Egwu-James. Najlepsza uczestniczka trzeciej edycji The Voice Kids zamieściła na Instagramie kilka zdjęć ze swoją najukochańszą babcią. W ten sposób 12-latka przekazała, że niestety bliska jej osoba zmarła. „Babciu Zosiu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu❤ Kocham Cię”, napisała w sieci wokalistka dodając datę śmierci – 20 kwietnia 2021 roku.

Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci pani Zofii. Wyrazy współczucia i życzenia siły zamieścili w komentarzach fani 12-latki a także Cleo, Baron, Viki Gabor i uczestnicy programu Voice Kids. Przyłączamy się do wszystkich słów otuchy.

Kim jest Sara Egwu-James? Wiek, rodzice, rodzeństwo

12-letnia Sara mieszka w Ośnie Lubuskim z rodzicami i przyrodnim młodszym rodzeństwem - Michelle James, Johnem Jamesem Juniorem oraz Kubusiem. Mama wokalistki to Polka - Arleta Dancewicz –, z kolei tata –John James - ma korzenie nigeryjskie i to po nim gwiazda TVP odziedziczyła talent muzyczny. Poza śpiewem Sara świetnie gotuje i interesuje się dekoracją wnętrz. Regularnie dodaje też filmy na swój kanał na YouTube.

Jeśli chodzi o rozwój muzyczny to ulubienica publiczności uczy się gry na pianinie Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Z kolei warsztat wokalny kształci na zajęciach w Miejskim Ośrodku Kultury. 

Sara Egwu-James, zwyciężyczni The Voice Kids
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?