Rupert Grint, Ron Weasley, Ronald Weasley
Fot. PHOTOSHOT/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rupert Grint, czyli filmowy Ron Weasley, niebawem zostanie ojcem!

Zobaczcie zdjęcia gwiazdy „Harry'ego Pottera” z partnerką

Sabina Zięba 12 kwietnia 2020 09:00
Rupert Grint, Ron Weasley, Ronald Weasley
Fot. PHOTOSHOT/REPORTER/East News

Wielu osobom seria filmów o Harrym Potterze przywodzi na myśl czasy dzieciństwa lub młodości. Choć wydaje się, jakby premiera pierwszej części miała miejsce wczoraj, minęło od niej już 19 lat. Odtwórcy ról trójki magicznych przyjaciół są już dorośli i kontynuują swoje aktorskie kariery. Teraz światło dzienne ujrzała wiadomość, że jeden z nich, Rupert Grint, czyli filmowy Ron Weasley, niebawem zostanie ojcem!

Dziecko Ruperta Grinta

Mimo światowej popularności, odtwórca roli Rona Weasleya stroni od mediów i informacje z życia prywatnego trzyma wyłącznie dla siebie. Rupert Grint ma obecnie 31 lat, a od czasów kultowej serii zagrał w dziewięciu produkcjach. Od lat próbuje zerwać z wizerunkiem rudowłosego czarodzieja, wcielając się m. in. w policjanta czy gangstera, lecz raczej na zawsze zostanie zapamiętany jako przyjaciel Harry'ego Pottera.

Artysta wydaje się tym jednak nie przejmować, ponieważ obecnie skupił się na życiu prywatnym. Wiadomo, że od 9. lat spotyka się z 28-letnią Georgią Groome (znaną z filmu Angus, stringi i przytulanki). W zeszłym roku media obiegła nawet informacja, że para się pobrała, lecz żadna ze stron nie potwierdziła owych doniesień.

Teraz w czwartek 9 kwietnia zakochani byli widziani podczas zakupów w Londynie. Uwagę fotoreporterów momentalnie przykuł wyraźnie zaokrąglony brzuch dziewczyny. W rozmowie z TMZ menedżer Ruperta potwierdził szczęśliwą wiadomość, dodając, że: „są podekscytowani, mogąc ogłosić, że spodziewają się dziecka”.

Jest to spełnienie marzenia filmowego Rona, bowiem już kilka lat temu twierdził, że chciałby się ustatkować i założyć rodzinę. Choć dokładna data porodu nie jest znana, patrząc na krągłości Georgii, wydaje się, że lada dzień zostaną po raz pierwszy rodzicami. A jak dadzą dziecku na imię? W wywiadzie dla The Guardian Grint zapewniał, że syna na pewno nie nazwie Ron. Wszystko z powodu jego nazwiska, które nie brzmiałoby dobrze w połączeniu z jednosylabowym imieniem.

Spodziewalibyście się, że filmowy Ron jako pierwszy z trójki magicznych przyjaciół założy własną rodzinę?  

Rupert Grint i Georgia Groome

Rupert Grint, filmowy Ron Weasley, Georgia Groome, 2020
Fot. FORUM

Rupert Grint, filmowy Ron Weasley, Georgia Groome, 2020
Fot. FORUM

Emma Watson, Rupert Grint i Daniel Radcliffe w 2000 roku

Rupert Grint, Ron Weasley, Ronald Weasley, Harry Potter, Daniel Radcliffe, Hermiona Granger, Emma Watson, 2000
Fot. EAST NEWS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.