Rose Hanbury wydawała się mocno zmieszana sytuacją...

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2020 14:14

Kiedyś serdeczne przyjaciółki, dziś są zaciekłymi wrogami. Wszystko przez domniemaną zdradę, której książę William miał dopuścić się z Rose Hanbury. O ich zażyłej relacji spekulowano w marcu zeszłego roku. Wtedy też księżna Kate całkowicie odcięła się od koleżanki, skazując ją na towarzyską banicję. I mimo że od tamtej pory praktycznie w ogóle się nie widywały, w minioną niedzielę spotkały się w trakcie mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham... 

Zdrada Williama, towarzyska banicja Rose Hanbury, czyli Kate wpadła w szał

Czyżby towarzyska banicja byłej przyjaciółki żony Williama dobiegła końca? Od roku mówiło się o tym, że gdy do księżnej Kate dotarły plotki o niewierności męża i jego intymnych schadzkach z Rose Hanbury, wpadła w furię. Miała zażądać całkowitego usunięcia kobiety z brytyjskich towarzyskich elit. Niestety, warunku tego nie dało się spełnić w 100%, z uwagi na wysoką pozycję męża domniemanej kochanki Williama. Co prawda żadna ze strona nie odniosła się nigdy do krążących w mediach informacji, ale relacje między Rose i Kate uległy wyraźnemu ochłodzeniu.

Jednak przy okazji wizyty Donalda Trumpa w Londynie w czerwcu zeszłego roku obie panie wzięły udział w uroczystym bankiecie, zorganizowanym przez Elżbietę II. Usadzono je z dala od siebie, ale Kate siedziała w pobliżu męża Rose Hanbury, zaś William... tuż obok domniemanej kochanki! Mimo że miało to związek z zasadami protokołu, i tak wywołało w światowych mediach nie lada sensację.

Najnowsze zdjęcia po raz kolejny zapoczątkowały dyskusję o relacji obu pań.

Księżna Kate i Rose Hanbury na mszy w kościele

W minioną niedzielę 5 stycznia księżna Kate wraz z małżonkiem uczestniczyła w uroczystej mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w hrabstwie Norfolk. Było to wydarzenie towarzyskie o dosyć dużej randze, na którym pojawiły się brytyjskie elity, w tym Carole Middleton, mama żony Williama. W mszy wzięła również udział... Rose Hanbury! Fotografom udało się uwiecznić domniemaną kochankę następcy brytyjskiego tronu, która wydawała się mocno zmieszana obecnością byłej przyjaciółki w tym samym miejscu.

W zimowej stylizacji, na którą złożył się dopasowany długi granatowy płaszcz, futrzana brązowa czapka, apaszka przewiązana wokół szyi i czarne szpilki Rose Hanbury przez chwilę patrzyła w stronę fotografów, zaś później wmieszała się w tłum towarzyszących jej znajomych. Z pewnością wpływ na jej zachowanie miała obecność w tym samym miejscu Kate i Williama. Mimo że nie doszło do bezpośredniego spotkania, trudno mieć wątpliwości, że obie strony miały świadomość swojej obecności...

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
1/5

W minioną niedzielę 5 stycznia 2020 roku księżna Kate i książę William uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham.

2/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Jak zawsze, wymieniali uprzejmości z poddanymi i promiennie się przy tym uśmiechali.

3/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Spokój Kate i Williama wydawał się niezmącony. To jednak tylko pozory!

4/5
Rose Hanbury, kochanka księcia Williama
Copyright @Rex Features/East News
4/5

W tym samym miejscu pojawiła się bowiem domniemana kochanka Williama, była przyjaciółka Kate, Rose Hanbury. 

5/5
Rose Hanbury, kochanka księcia Williama
Copyright @Rex Features/East News
5/5

Wydawała się jednak mocno zmieszana obecnością zainteresowanych nią fotografów. W krótkim czasie wmieszała się w tłum znajomych, z którymi przybyła do Kościoła...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.