Rose Hanbury wydawała się mocno zmieszana sytuacją...

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2020 14:14

Kiedyś serdeczne przyjaciółki, dziś są zaciekłymi wrogami. Wszystko przez domniemaną zdradę, której książę William miał dopuścić się z Rose Hanbury. O ich zażyłej relacji spekulowano w marcu zeszłego roku. Wtedy też księżna Kate całkowicie odcięła się od koleżanki, skazując ją na towarzyską banicję. I mimo że od tamtej pory praktycznie w ogóle się nie widywały, w minioną niedzielę spotkały się w trakcie mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham... 

Zdrada Williama, towarzyska banicja Rose Hanbury, czyli Kate wpadła w szał

Czyżby towarzyska banicja byłej przyjaciółki żony Williama dobiegła końca? Od roku mówiło się o tym, że gdy do księżnej Kate dotarły plotki o niewierności męża i jego intymnych schadzkach z Rose Hanbury, wpadła w furię. Miała zażądać całkowitego usunięcia kobiety z brytyjskich towarzyskich elit. Niestety, warunku tego nie dało się spełnić w 100%, z uwagi na wysoką pozycję męża domniemanej kochanki Williama. Co prawda żadna ze strona nie odniosła się nigdy do krążących w mediach informacji, ale relacje między Rose i Kate uległy wyraźnemu ochłodzeniu.

Jednak przy okazji wizyty Donalda Trumpa w Londynie w czerwcu zeszłego roku obie panie wzięły udział w uroczystym bankiecie, zorganizowanym przez Elżbietę II. Usadzono je z dala od siebie, ale Kate siedziała w pobliżu męża Rose Hanbury, zaś William... tuż obok domniemanej kochanki! Mimo że miało to związek z zasadami protokołu, i tak wywołało w światowych mediach nie lada sensację.

Najnowsze zdjęcia po raz kolejny zapoczątkowały dyskusję o relacji obu pań.

Księżna Kate i Rose Hanbury na mszy w kościele

W minioną niedzielę 5 stycznia księżna Kate wraz z małżonkiem uczestniczyła w uroczystej mszy w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham w hrabstwie Norfolk. Było to wydarzenie towarzyskie o dosyć dużej randze, na którym pojawiły się brytyjskie elity, w tym Carole Middleton, mama żony Williama. W mszy wzięła również udział... Rose Hanbury! Fotografom udało się uwiecznić domniemaną kochankę następcy brytyjskiego tronu, która wydawała się mocno zmieszana obecnością byłej przyjaciółki w tym samym miejscu.

W zimowej stylizacji, na którą złożył się dopasowany długi granatowy płaszcz, futrzana brązowa czapka, apaszka przewiązana wokół szyi i czarne szpilki Rose Hanbury przez chwilę patrzyła w stronę fotografów, zaś później wmieszała się w tłum towarzyszących jej znajomych. Z pewnością wpływ na jej zachowanie miała obecność w tym samym miejscu Kate i Williama. Mimo że nie doszło do bezpośredniego spotkania, trudno mieć wątpliwości, że obie strony miały świadomość swojej obecności...

Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  

1/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
1/5

W minioną niedzielę 5 stycznia 2020 roku księżna Kate i książę William uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham.

2/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
2/5

Jak zawsze, wymieniali uprzejmości z poddanymi i promiennie się przy tym uśmiechali.

3/5
Księżna Kate, książę William
Copyright @Rex Features/East News
3/5

Spokój Kate i Williama wydawał się niezmącony. To jednak tylko pozory!

4/5
Rose Hanbury, kochanka księcia Williama
Copyright @Rex Features/East News
4/5

W tym samym miejscu pojawiła się bowiem domniemana kochanka Williama, była przyjaciółka Kate, Rose Hanbury. 

5/5
Rose Hanbury, kochanka księcia Williama
Copyright @Rex Features/East News
5/5

Wydawała się jednak mocno zmieszana obecnością zainteresowanych nią fotografów. W krótkim czasie wmieszała się w tłum znajomych, z którymi przybyła do Kościoła...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?