Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel przejmuje się krytyką internautów? Wręcz przeciwnie... „Spływa to po mnie!”

14-latka nie przebierała w słowach podczas wywiadu

Rafał Kowalski 7 maja 2019 16:59
Roksana Roxie Węgiel ma chłopaka! Kim jest Daniel Yastremski?
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Wygrana w The Voice Kids, zwycięstwo w Eurowizji dla Dzieci, wylansowanie kilku przebojów… Sukcesy, które w ostatnich dwóch latach udało się osiągnąć Roksanie Węgiel moglibyśmy mnożyć jeszcze długo. Niestety, coraz więcej internautów uważa, że czternastolatka za bardzo się zmieniła. Odważne ciuchy, kontrowersyjny tekst nowej piosenki… Te i kilka innych rzeczy nie podobają się części fanów Węgiel. Młoda artystka nie przejmuje się jednak tymi opiniami.

Roksana Węgiel o tym, jak radzi sobie z krytyką

Krytyczne opinie na temat 14-latki pojawiły się stosunkowo niedawno i są one konsekwencją wydania piosenki Lay Low, której tekst według artystki traktuje o pierwszej miłości. Dosłowne znaczenie niektórych wersów jest jednak niepokojące… „Chłopcze, przez Ciebie nie mogłam spać aż do rana. Myślenie o Tobie nie daje mi spokoju. Jesteś obsesyjnym pragnieniem, który płynie w moich żyłach. Mimo wszystko to lubię. Tak lubię to, lubię to” – na przykład tak brzmi przełożona na język polski 2. zwrotka utworu. A nie jest to jego najmocniejsza część…

Część fanów nie rozumie także dlaczego Roksana, która dotąd ubierała się jak inne skromne nastolatki, nagle pokazuje się w strojach, które ich zdaniem przeznaczone są dla dorosłych kobiet. Dekolty, krótkie spódniczki i kozaki – to nie podoba się pewnej grupie wielbicieli Węgiel. Warto jednak odnotować, którzy chwalą Roksanę za to, że się rozwija – muzycznie i wizerunkowo – dzięki czemu nie odstaje od innych… europejskich gwiazd!

A jak nastolatka radzi sobie z tym, co czyta na swój temat w sieci? Wiele dziewcząt w jej wieku mogłoby się załamać. Ale nie Roksana. „Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat. Wyglądałam inaczej. Teraz mam 14 lat. Przecież to czas, w którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o fizyczne zmiany. Nie potrafię tego zrozumieć, ale ogólnie to spływa to po mnie”, powiedziała 14-latka w rozmowie z portalem Party.pl. „Prawdziwi fani zawsze mnie wspierają i właśnie za to ich kocham”, dodała.

Choć wykonawczyni przeboju Anyone I Want To Be być może nie użyła najlepszego zwrotu do określenia swoich emocji, to cieszy nas, że już na początku artystycznej drogi Roksana Węgiel umie nie przejmować się krytyką. Oby tak dalej! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel)

Kim jest Roksana Roxie Węgiel i czy wygra Eurowizję Junior w Mińsku?
Fot. Materiały prasowe, Telewizja Polska/TVP, Universal Music Polska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.