rodzina zastepcza aktorzy
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Rodzina zastępcza” została zdjęta z anteny 12 lat temu. Jak dziś wyglądają gwiazdy kultowej produkcji?

Serialowy Wojtuś zmężniał, a Filip zagrał u Vegi

Aleksandra Andrzejak 12 marca 2021 14:57
rodzina zastepcza aktorzy
Fot. East News

Rodzina zastępcza, to polski serial obyczajowo-komediowy, przy którym zasiadały całe rodziny. Mija 12 lat od zdjęcia z anteny produkcji, którą wspólnie oglądały całe pokolenia Polaków. Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu?

Rodzina zastępcza: serial

Rodzina zastępcza, to polski serial obyczajowo-komediowy, przy którym zasiadały całe rodziny. Był emitowany na antenie telewizji Polsat od 23 lutego 1999 do 20 grudnia 2009, a następnie w latach 2004-2009 pod tytułem „Rodzina zastępcza plus”. W 2009 roku telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu prac nas serialem. Serial wyróżniała piosenka w czołówce i napisach końcowych pod tytułem „Tkanina”, do której słowa napisał Jacek Cygan, a muzykę skomponował i wykonał utwór Seweryn Krajewski. Serial można dziś obejrzeć w serwisie ipla.tv. 

aktorzy rodziny zastepczej po latach
Fot. East News

Jubileuszowe spotkanie z okazji zrealizowania 300 odcinków serialu „Rodzina zastępcza”, Warszawa, 28.10.2008 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jubileuszowe spotkanie z okazji zrealizowania 300 odcinków serialu „Rodzina zastępcza”, Warszawa, 28.10.2008 rok

Rodzina zastępcza: jak dziś wyglądają gwiazdy? Fronczewski, Mrozowska, Szwed

Piotr Fronczewski - serialowy Jecek Kwiatkowski podupadł na zdrowiu. Ma poważne problemy z sercem wymagające operacji. Zaprzestał aktywności fizycznej i usunął się w cień. 

Jubileuszowe spotkanie z okazji zrealizowania 300 odcinków serialu „Rodzina zastępcza”, , Piotr Fronczewski, Warszawa, 28.10.2008 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jubileuszowe spotkanie z okazji zrealizowania 300 odcinków serialu „Rodzina zastępcza”, , Piotr Fronczewski, Warszawa, 28.10.2008 rok

Piotr Fronczewski, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 23.11.2019 rok
Fot. Jakub Kaminski/East News

Piotr Fronczewski, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 23.11.2019 rok

Monika Mrozowska grała najstarszą córkę Kwiatkowskich, Majkę. Monika jest matką czwórki dzieci. Prowadzi również profil na Instagramie, na którym dzieli się z internautami szczegółami dotyczącymi ciąży oraz połogu.

Serialowy Romek, adoptowany syna Kwiatkowskich, Aleksander Ihnatowicz zniknął z show-biznesu i pracuje jako programista. Za to Sergiusz Żymełka - serialowy Filip po latach wrócił do aktorstwa i fani mogli go zobaczyć w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii 2, a także w jednym z odcinków Projektu Lady.

Aleksandra Szwed, którą widzowie pamiętają jako Elizkę, wciąż zajmuje się aktorstwem. Wystąpiła w takich serialach jak Ranczo czy Barwy Szczęścia. W 2010 roku wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a w 2016 pojawiła się w Twoja twarz brzmi znajomo.

Misheel Jargalsaikhan - Zosia Kwiatkowska podjęła się studiów i zrezygnowała z kariery aktorskiej. Również wzięła udział w popularnym show Taniec z Gwiazdami. Alutkę, czyli Joannę Trzepiecińską fani mogli oglądać w wielu filmowych i serialowych produkcjach, jak Ojciec Mateusz czy Na dobre i na złe. Jej serialowy mąż - Jacek Dedek jest nadal aktywny zawodowo. Aktor pojawia się w coraz to nowszych produkcjach filmowych.  Ma też problemy ze zdrowiem, w 2019 roku wyznał, że zdiagnozowano u niego raka prostaty. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.