KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Rodzina królewska nie chce księcia Louisa na rodzinnym zdjęciu z okazji świąt?

Na ten temat wypowiedziała się księżna Kate!

Konrad Szczęsny 1 grudnia 2018 19:29

To bodaj najbardziej tajemniczy członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Louis ma siedem miesięcy, jednak niemal w ogóle nie towarzyszy swoim rodzicom w trakcie oficjalnych wyjść. Czy zabraknie go również na tradycyjnym dorocznym portrecie świątecznym? Głos w sprawie zabrała sama księżna Kate!

Co się dzieje z księciem Louisem?

Książę Louis, trzecie i zarazem najmłodsze dziecko Kate i Williama, przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Choć dwa tygodnie po narodzinach Pałac Kensington opublikował jego dwa oficjalne zdjęcia, zaś publicznie, poza momentem wyjścia ze szpitala, pojawił się wraz z rodzicami raz, na swoim chrzcie 9 lipca, później na długi czas zniknął i wiele osób zadawało sobie pytanie, co się z nim dzieje.

Tajemnicę rozwiały dopiero fotografie wykonane z okazji 70. urodzin księcia Karola, na których również pojawił się książę Louis, w towarzystwie innych członków brytyjskiej monarchii.

To uspokoiło nieco opinię publiczną. Zadaje ona sobie jednak pytanie czy książę Louis pojawi się na dorocznym portrecie, który zostanie wykonany z okazji świąt Bożego Narodzenia?

Czy książę Louis pojawi się na świątecznym portrecie z Kate, Williamem, Georgem i Charlotte?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy i tym razem Kate i William będą chcieli chronić prywatność najmłodszego dziecka. Jednak ostatnia wypowiedź księżnej napawa optymizmem! W rozmowie z magazynem Poeple ulubienica Brytyjczyków zdradziła, jak miewa się książę Louis.

„Jest coraz większy, nie mogę uwierzyć, że ma już siedem miesięcy, zaczyna być dużym chłopcem”, zwierzyła się wyraźnie poruszona.

Została także zapytana o księcia George'a i księżniczkę Charlotte!

„Miewają się dobrze, dziękuję. Są podekscytowani nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, już zaczęli śpiewać świąteczne piosenki”, wyjawiła.

Biorąc pod uwagę otwartość księżnej Kate należy mieć nadzieję, że na dorocznej kartce bożonarodzeniowej zostanie także uwieczniony wizerunek księcia Louisa!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.