Świetnie się dogadują!

Olga Figaszewska 23 lipca 2018 21:21

Tej miłości niewielu dawało szansę. Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa i Antek Królikowski świętowali pierwszą rocznicę związku! I więcej ich łączy niż dzieli. Mają podobne zainteresowania i plany na przyszłość. Mimo licznych zobowiązań zawodowych spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Wspólne wakacje, udział w meczu charytatywnym Marcina Gortata... Świetnie się dogadują! Wszystko wskazuje na to, że Julia podbiła nie tylko serce swojego ukochanego, zdobyła również sympatię jego rodziców. Co mówią o wybrance swojego syna? 

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego

Pierwszy raz pojawili się razem publicznie na rozdaniu Telekamer. Między Antonim a Julką jest 9 lat różnicy.  Królikowski ma 28 lat i całkiem pokaźny dorobek filmowy, serialowy i telewizyjny. Wieniawa sławę zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Zagrała jeszcze w kilku serialach, a także filmie Patryka Vegi Kobiety mafii. Próbuje też swoich sił w muzyce.

„Rozpiera mnie duma, gdy obserwuję, jak ta młoda i piękna dziewczyna się rozwija. Nagrywa płytę, gra w serialu, kręci filmy. To doświadczenie jest bardzo wzbogacające i jeśli przejdzie się taką drogę jak ona, to będzie miało się twardą skórę w przyszłości” mówił zachwycony aktor w jednym z wywiadów.

Rodzice Antka również cenią dojrzałość, pracowitość i determinację Julii. Jeszcze nie tak dawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała, że dziewiętnastolatka jest ulubioną partnerką Antka”.

Teraz Paweł Królikowski w rozmowie z Super Expressem, wyznał: „Myślę, że Julka to bardzo fajna dziewczyna. Oprócz tego, że jest śliczna, ma współczesną cechę przebojowej dziewczyny. Wie czego chce, pracuje nad sobą, nad tym, żeby w przyszłości cieszyć się szczęściem i coś w życiu osiągnąć. Jest pracowita, skrupulatna i bardzo samodzielna”.

Podobno Julka czuje się już jak członek rodziny. Niedawno wraz z najbliższymi ukochanego spotkała się w jednej z warszawskich restauracji. Wszystko oczywiście udało się uchwycić fotoreporterom. „Julia bardzo swobodnie czuje się w towarzystwie rodziny ukochanego, a oni byli uradowani jej obecnością”, czytamy na łamach tabloidu.

Media od pewnego czasu zastanawiają się nad tym, kiedy Antek wkrótce oświadczy się ukochanej. Czy tak się stanie? Zobaczymy! Najważniejsze, by byli szczęśliwi.  

1/5
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram/@juliawieniawa
1/5

2/5
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram/@juliawieniawa
2/5

3/5
Julia Wieniawa, Antoni Królikowski
Copyright @Instagram/@juliawieniawa
3/5

4/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Copyright @Instagram @juliawieniawa
4/5

5/5
Julia Wieniawa i Antek Królikowski
Copyright @East News
5/5

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?