EN_01542278_0370, Robert Stockinger, Warszawa, 19.10.2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Stockinger po 13 latach odchodzi z „Dzień Dobry TVN”! Teraz ma pojawić się w TVP

Prezenter potwierdził informację na Instagramie

Maria Elas 17 stycznia 2024 12:15
EN_01542278_0370, Robert Stockinger, Warszawa, 19.10.2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Robert Stockinger żegna się z Dzień Dobry TVN. Prezenter był związany z programem telewizji śniadaniowej przez ostatnie 13 lat. Teraz podjął decyzję, że zacznie kroczyć nową drogą. Jak ustalił jeden z portalów, syn Tomasza Stockingera nie znika na stałe z telewizji: już wkrótce ma zacząć się pojawiać w TVP! 

Robert Stockinger odchodzi z Dzień Dobry TVN. O decyzji poinformował na mediach społecznościowych

Robert Stockinger, syn znanego aktora Tomasza Stockingera, swoją karierę zaczynał w TVN. Początkowo pracował jako stażysta na planie „Dzień Dobry TVN”. Wtedy nie wiedział, że z programem zwiąże się na aż ponad dekadę! Z czasem udało mu się awansować, aż w końcu sam stanął przed kamerą u boku takich osób jak Ewa Drzyzga czy Dorota Wellman. Najbardziej rozpoznawalny był jako reporter z wakacyjnych edycji programu. Teraz jednak zdecydował się rozstać z programem, z którym związanym był przez 13 lat. Fani prezentera mogą jednak odetchnąć z ulgą: Robert Stockinger nie zniknie z telewizji. Według najnowszych doniesień ma jednak pojawić się na innej stacji: od teraz śniadaniówkę z jego udziałem oglądać można będzie w Pytaniu na Śniadanie.

Pod koniec zeszłego roku w szeregach TVP zaszło wiele zmian. Nie tylko wśród zarządu, ale także wśród prezenterów oraz dziennikarzy. Zniknęło wiele kojarzonych przez lata twarzy, m.in. Danuta Holecka czy Anna Popek. Zamiast nich pojawiły się nie tylko nowe postaci, ale migracje z innych stacji również się zdarzały. Właśnie tak wyglądać ma sytuacja Roberta Stockingera. O swojej decyzji poinformował na Instagramie.

Zobacz także: Starszy poszedł w ślady ojca, młodszy wybrał własną drogę. Czym zajmują się synowie Krzysztofa Globisza?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ania Senkara (@annasenkara)

Robert Stockinger pojawi się w TVP. Od dawna miał marzyć o awansie

„Po 13 latach w firmie i okrągłych 10 w redakcji @dziendobrytvn nadszedł czas rozstania. Trudno opisać wszystko co tu przeżyłem, ile nauczyłem się w tym czasie i jak wiele zawdzięczam tej stacji. Przyszedłem jako stażysta bez biurka, a odchodzę z doświadczeniem zasiadania w fotelu gospodarza flagowego programu. To była długa i piękna droga. Wychowankiem zostanę na zawsze” możemy przeczytać na profilu na Instagramie Roberta Stockingera.

O tym, że teraz zasili skład „Pytania na śniadanie” poinformował serwis Plotek. Według ich informatora „Robert Stockinger zostanie nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie”. Z tej okazji jest bardzo podekscytowany. On w TVN-ie od dawna marzył o awansie i roli prowadzącego. Był rozczarowany, jak ostatnio kolejny raz inne osoby sprzątnęły mu tę fuchę sprzed nosa. Gdy pojawiła się propozycja z TVP, długo się nie wahał. Nie chciał być wiecznie tylko reporterem, a niestety TVN widział go tylko w tej roli” możemy przeczytać. Sam prezenter nie potwierdził jednak doniesień. Zapytany przez serwis Plejada odpowiedział krótko: „Nie wiem skąd te informacje. Nie potwierdzam ich”.

Wygląda na to, że sytuacja wciąż się rozwija i na oficjalne stanowisko trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać.  

Czytaj również: Młodszy syn Zygmunta Solorza został prezesem Telewizji Polsat. Kim jest Piotr Żak?

Robert Stockinger, Warszawa, 16.09.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Robert Stockinger, Warszawa, 16.09.2022

Plan „Dzień Dobry TVN”, 07.04.2023 rok, Łukasz Riedel, Gabi Drzewiecka, Patrycja Stockinger, Robert Stockinger
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Plan „Dzień Dobry TVN”, 07.04.2023 rok: Łukasz Riedel, Gabi Drzewiecka, Patrycja Stockinger, Robert Stockinger

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.