Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska w ciąży, dziecko Lewandowskich, Klara Lewandowska
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI!

Robert Lewandowski wzruszająco o byciu ojcem: „Dopóki się nie ma dziecka to się tego nie pojmie. Taka mała istotka tak szybko rośnie. To cudowne”

Gabriela Czernecka 12 listopada 2017 18:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska w ciąży, dziecko Lewandowskich, Klara Lewandowska
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

 

Robert Lewandowski został ojcem 4 maja 2017 roku. Wraz z żoną, Anną Lewandowską cieszą się z bycia rodzicami i od czasu do czasu prezentują fanom na Instagramie, jak spędzają czas ze swoją córką, Klarą. W tym roku po raz pierwszy para spędzi święta w trójkę! A jak Robert Lewandowski sprawdza się w roli ojca?

 

Polecamy: Zdradzamy sposób Anny Lewandowskiej na… lepsze życie seksualne!

Jak Robert Lewandowski sprawdza się w roli ojca?

Robert i Anna Lewandowscy są chyba jedną z najbardziej lubianych par w Polsce. Piłkarz rzadko dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie, które ukazują jego życie prywatne. Gdy już jednak zdarzy się, że pokaże jakieś intymne zdjęcie rodzinne, internauci są wniebowzięci. Najczęściej to jednak Anna Lewandowska zdradza, jak wraz z mężem spędzają czas ze swoją córeczką. Choćby zdjęcie, na którym razem bawią się bądź czytają książkę polubiło ponad 150 tysięcy osób! Anna często pisze, że świetnie czuje się w roli mamy, a jak w roli ojca spełnia się Robert Lewandowski? „Wiadomo, o swoim dziecku trzeba się wypowiadać i powinno się w samych superlatywach. Klara jest uśmiechniętym dzieckiem i sprawia to wielką radość, frajdę, spędzanie z nią czasu”,  mówił w rozmowie z TVP Sport.

 

Tym razem udzielił wywiadu Olivierowi Janiakowi w programie Co Za Tydzień opowiedział, jak czuje się w roli ojca. „Dużo osób mi o tym mówiło, wiele razy słyszałem, że to cudowne uczucie, ale dopiero do po narodzinach zrozumiałem, o czym inni ojcowie do mnie mówili. Dopóki nie ma się dziecka to się tego nie pojmie. Wspaniałe i niezwykłe uczucie. Ten czas strasznie szybko mija, taka mała istotka cały czas rośnie i zmienia się. To cudowne”, powiedział Robert Lewandowski. 

 

Polecamy:  Najsłodszy „arbuzik”, Klara Lewandowska skończyła pół roku! Zobacz jej rozczulające zdjęcia z rodzicami

Robert Lewandowski o cieszynce. Co oznacza?

Robert Lewandowski w pełni sprawdza się w roli ojca. Wielbiciele Lewego ostatnio zauważyli, że po każdej strzelonej bramce, piłkarz krzyżuje ręce na piersi i pokazuje język, co nazywa się często tzw. "cieszynką".  Dziennikarz w programie Oko w oko próbował wypytać piłkarza, czy ten symbol ma dla niego jakieś znaczenie. Gdy Lewandowski po strzelonych bramkach wskazywał palcami niebo, dedykował wówczas swoje gole zmarłemu ojcu. A co oznacza tzw. cieszynka? „Jakieś tam znaczenie jest, na pewno nie takie, o którym mogę powiedzieć. To był trochę spontan, który z jakiejś tam sytuacji kiedyś wyniknął, ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie jestem w stanie o tym powiedzieć”, wyznał Robert. Dziennikarz jednak dopytywał, czy to jakiś przekaz dla rodziny. „Tak, w tym kierunku”, odpowiedział.

 

Jedno jest pewne, Klara jest oczkiem w głowie tatusia i z pewnością, jeszcze nie raz będziemy mogli podziwiać ich wspólne, rodzinne fotografie.

Robert Lewandowski
Fot. Instagram

 

 

Polecamy: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...

Zobacz też: Lewandowska, Siwiec czy Bohosiewicz? Która z gwiazd ma najdroższy wózek dla dziecka? Możecie się zdziwić

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.