Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tym jest głośno

Córki Roberta Lewandowskiego i syn Wojciecha Szczęsnego robią w sieci furorę. Tak uroczy widok to rzadkość!

Pociechy były bardzo przejęte swoją rolą

Marcjanna Maryszewska 11 czerwca 2024 08:40
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Córki Roberta Lewandowskiego i syn Wojciecha Szczęsnego skradli całe show podczas meczu towarzyskiego Polski z Turcją. Tego wieczoru dzieci pojawiły się na murawie, aby dodać otuchy swoim ojcom. Trudno się dziwić, że pomimo zwycięstwa polskiej drużyny wszyscy w mediach mówią również o nich! Zobaczcie urocze nagranie, które podbiło serca internautów.

Dzieci Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego podbijają internet

W ramach przygotowań do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej polska kadra rozegrała mecz towarzyski z Turcją. Tuż przed jego rozpoczęciem na ekranach telewizorów pojawiły się dzieci reprezentacji, w tym jej największych gwiazd — Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Liam oraz Laura i Klara byli bardzo przejęci swoją rolą. W ramach zaplanowanej akcji charytatywnej dziewczynki ściskały w ramionach pluszowe misie.

Mecz towarzyski Polska-Turcja; dzieci Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego, 10.06.2024 r.

Fot. Rafal Baranski / Forum

Dumnym ojcom również towarzyszyło wiele emocji. Kapitan reprezentacji czule obejmował córki i rozmawiał z nimi tuż przed wejściem na murawę. Nagrania z tego momentu podbijają sieć, a fani nie kryją zachwytu. Lewandowscy przez lata ukrywali twarze pociech, dlatego ich ostatnie decyzje są szumnie komentowane w mediach.

Anna Lewandowska kibicuje mężowi

Internauci są zgodni — była to wyjątkowa i bardzo wzruszająca chwila. Otuchy kapitanowi polskiej reprezentacji dodawała również jego żona, Anna Lewandowska, która obdarowała go namiętnym pocałunkiem na oczach wszystkich.

Zdjęcie obejmujących się czule Lewandowskich tym samym ucina ostatnie plotki na temat kryzysu w ich małżeństwie. Ten widok najlepiej udowadnia, że były one całkowicie bezpodstawne. Pozostaje nam życzyć zakochanym wszystkiego najwspanialszego.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.