Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
DZIECI GWIAZD

Piotr Kraśko pokazał swoją córkę, później wspomniał o niej na antenie. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał

Dziennikarz poprowadził wczoraj wieczór wyborczy

Karol Sowa 10 czerwca 2024 11:56
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Właśnie minął jeden z najważniejszych dni dla przyszłości Europy. Otóż wczoraj odbyły się wybory do Europarlamentu. Nic więc dziwnego, że wiele znanych osób zachęcało swoich obserwatorów, by oddali głos na osobę, której poglądy są najbardziej zgodne z ich przekonaniami. I to właśnie Piotr Kraśko, który prowadził w TVN24 wieczór wyborczy, udostępnił zdjęcie z córką Laurą i zachęcał internautów, by również zagłosowali. 

Piotr Kraśko prowadził wieczór wyborczy

Wczoraj Piotr Kraśko prowadził wieczór wyborczy w TVN24. To właśnie on przedstawił telewidzom pierwsze sondażowe wyniki do Europarlamentu. Wcześniej jednak zachęcał internautów, by poszli na wybory. Obecnie Koalicja Obywatelska ma 37,1% (21 mandatów), Prawo i Sprawiedliwość 36,2% (20 mandatów), Konfederacja 12,1 (6 mandatów), Trzecia Droga 6,9% (3 mandaty) i Lewica 6,3% (3 mandaty).

CZYTAJ TEŻ: Była gwiazdą sceny muzycznej, nagle zniknęła. Ewa Bem zaskoczyła nowym wizerunkiem

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Piotr Kraśko pokazał swoją córkę, a później o niej wspomniał na antenie 

Wczoraj po południu Piotr Kraśko opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną córką. „2024 i 2019🇵🇱 Ciekawy jestem czy za 5 lat też tak pójdziemy z Larą na wybory😉 Wieczór wyborczy w @tvn24.pl @tvn24newsroom od 19:45! Czekamy 😊✌️", pisał na Instagramie. 

Kilka godzin później wspomniał też o niej na antenie. „Każdy z nas pewnie na różne sposoby mierzy czas, ale moja najmłodsza córka ma osiem lat, jest w drugiej klasie szkoły podstawowej. Osiem lat to sporo. Po raz pierwszy za jej życia zdarzyło się, że PiS nie wygrało wyborów. Wygrał kto inny", mówił.  „Po raz pierwszy od 10 lat wybory wygrała Koalicja Obywatelska. Prezes mówi: "Droga do zwycięstwa jest otwarta", no ale jednak teraz dostali 33 proc. głosów. Pięć lat temu to było 45 proc. Pięć lat temu PiS zdobył 27 mandatów, teraz prawdopodobnie 19", dodawał wczoraj po 21:00.

Taka relacja to prawdziwy skarb. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Informacja o jej śmierci była sporym zaskoczeniem. Ibisz i Śleszyńska wspominają Marzenę Kipiel-Sztukę

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.