Ewa Bem, Viva! 5/2022
Fot. Iza Grzybowska
O tym się mówi!

Była gwiazdą sceny muzycznej, nagle zniknęła. Ewa Bem zaskoczyła nowym wizerunkiem

Trudno ją rozpoznać!

Aleksandra Frankowska 10 czerwca 2024 09:51
Ewa Bem, Viva! 5/2022
Fot. Iza Grzybowska

Ewa Bem była jedną z największych artystek polskiej sceny muzycznej. Kiedy zmarła jej ukochana córka Pamela, wycofała się z show biznesu. W 2021 roku wróciła, za namową młodszej córki. Niedługo potem jednak słuch znów po niej zaginął. Teraz wróciła i zaskoczyła wszystkich nowym wizerunkiem. Artystka jest nie do poznania!

Ewa Bem: jak teraz wygląda?

Wokalistka od pewnego czasu nie pojawia się już publicznie, jednak zrobiła wyjątek. Mogliśmy zobaczyć ją podczas festiwalu organizowanym ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Ewa Bem pojawiła się tam zdalnie, łącząc się online. Odebrała wówczas "Nagrodę W", która wręczana jest artystom, który znali Wodeckiego i jednocześnie mają na swoim koncie wyjątkowy dorobek muzyczny. 

ZOBACZ TEŻ: Ma troje dzieci, chroni ich prywatność. Natalia Niemen emocjonalnie zareagowała na komentarz internautki

"To nasza upragniona laureatka, bez której nie wyobrażamy sobie historii polskiej piosenki" — mówiła dyrektor artystyczna imprezy i córka artysty, Kasia Wodecka-Stubbs.

Ewa Bem zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem. Po jej kruczoczarnych włosach nie ma już śladu. Artystka ma teraz siwe, wręcz białe włosy, ale uśmiech wciąż nie schodzi z jej twarzy.

"Nagroda jest szczególnie ważna, bo jest dla mnie wielką radością, a radości miałam przez ostatni okres trochę mało, więc tym bardziej bardzo mi się przyda" — powiedziała.

Ewa Bem
Fot. Andreas Szilagy, https://www.facebook.com/WodeckiTwist / MW Media

Co robi teraz Ewa Bem?

Ewa Bem miała pojawić się osobiście podczas koncertu pamięci Tiny Turner, jednak w ostatniej chwili musiała zrezygnować. Ostatecznie wokalistka zrezygnowała z występów z powodów zdrowotnych.

"Mieliśmy trochę zdrowotnych problemów. Na razie czas odpocząć. Zobaczymy, co będzie dalej" – mówił mąż Ewy Bem.

Ewa Bem, Viva! 5/2022
Fot. Iza Grzybowska

Ewa Bem ma za sobą wyjątkową karierę, jednak zdecydowała, że teraz najwyższy czas odpocząć. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.