O TYM JEST GŁOŚNO!

Robert Janowski nie zawiesza kariery. O jego nowy program biją się dwie stacje!

Czy będzie związany z muzyką?

Monika Katarzyna Krupska 10 września 2018 07:29

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów Roberta Janowskiego. Prezenter, który po 21 latach zakończył współpracę z Telewizją Polską nie znika z anteny! Dziennikarz radiowy rusza z własnym formatem, o który biją się dwie stacje telewizyjne. Czy nowy program będzie podobny do Jaka to melodii

Robert Janowski z własnym programem 

Robert Janowski kilka tygodni temu pożegnał się z programem Jaka to melodia. Prezenter nie mógł porozumieć się z TVP, więc jego miejsce zajął Norbi. Choć po emisji pierwszego odcinka spora część widzów narzeka na nowego prowadzącego, to nawet gdyby stacja pokusiła się o powrót Janowskiego, to ten ma już zupełnie inne plany na siebie. Informacje potwierdziła żona i menadżerka Roberta. Nowy show z udziałem Janowskiego obejrzymy już wiosną! 

„Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę”, powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Janowska.

I dodała, że nic nie jest jeszcze podpisane, ale ona nie widzi powodu, dlaczego miałoby nie być. „Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 procent ryzyka”, zakończyła. 

Trzymamy kciuki za nowy format Roberta!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.