Czy będzie związany z muzyką?

Monika Katarzyna Krupska 10 września 2018 07:29

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów Roberta Janowskiego. Prezenter, który po 21 latach zakończył współpracę z Telewizją Polską nie znika z anteny! Dziennikarz radiowy rusza z własnym formatem, o który biją się dwie stacje telewizyjne. Czy nowy program będzie podobny do Jaka to melodii

Robert Janowski z własnym programem 

Robert Janowski kilka tygodni temu pożegnał się z programem Jaka to melodia. Prezenter nie mógł porozumieć się z TVP, więc jego miejsce zajął Norbi. Choć po emisji pierwszego odcinka spora część widzów narzeka na nowego prowadzącego, to nawet gdyby stacja pokusiła się o powrót Janowskiego, to ten ma już zupełnie inne plany na siebie. Informacje potwierdziła żona i menadżerka Roberta. Nowy show z udziałem Janowskiego obejrzymy już wiosną! 

„Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę”, powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Janowska.

I dodała, że nic nie jest jeszcze podpisane, ale ona nie widzi powodu, dlaczego miałoby nie być. „Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 procent ryzyka”, zakończyła. 

Trzymamy kciuki za nowy format Roberta!  

1/4
Robert Janowski, Jaka to melodia
Copyright @Facebook/Jak to melodia?
1/4

Robert Janowski po kilkunastu latach prowadzenie programu Jaka to melodia został zastąpiony Norbim 

2/4
Jaka to melodia, Robert Janowski
Copyright @Facebook Jaka to melodia
2/4

Prezenter piastował stanowisko przez 21 lat 

3/4
	Monika i Robert Janowscy, Monika Janowska, Robert Janowski, Viva! 2014
Copyright @Olga Majrowska
3/4

Dziennikarz radiowy być może wkrótce powróci na antenę, jednak z całkiem to nowym programem 

4/4
Jaka to melodia, Robert Janowski
Copyright @Jaka to melodia/Facebook
4/4

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, nowy program będziemy mogli oglądać dopiero wiosną 2019 roku 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.