Jak skomentowała ten werdykt wokalistka?

Konrad Szczęsny 14 września 2019 11:49

Mimo że była uważana za jedną z największych gwiazd bieżącej edycji Tańca z gwiazdami, odpadła już w pierwszym odcinku show. Reni Jusis i partnerujący jej rosyjski tancerz Misza Steciuk nie ukrywali po ogłoszeniu werdyktu swojego rozczarowania i towarzyszących im wielkich emocji... Mogli jednak liczyć na wsparcie internautów.

Reni Jusis odpadła w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami

Piątek 13. okazał się dla nich wyjątkowo pechowy. Mimo dosyć pozytywnych opinii za swojego walca wiedeńskiego i 22 punktów od jury, nie otrzymali wystarczającej liczby głosów, by znaleźć się w kolejnym odcinku show. Po ogłoszeniu werdyktu zachowali jednak klasę, Reni Jusis uśmiechała się, ale podkreśliła, że jest jej przykro w związku z taką a nie inną decyzją widzów. To, jak się czują, wraz z Miszą Steciukiem, Rosjaninem pochodzącym z Petersburga, zrelacjonowali na InstaStories. 

„Jest nam strasznie przykro, nie będziemy tego ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości”, zaznaczyła wokalistka.

Podkreśliła również, że trudno jej pogodzić się z werdyktem.

„Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe”, zwierzyła się.

Dodała także, że dzięki Tańcowi z gwiazdami zyskała nowego przyjaciela, którym jest dla niej tancerz Misza Steciuk. Obiecała mu również, że jeszcze kiedyś razem zatańczą. Zapewniła jednocześnie, że nie zamierza rezygnować z tej aktywności i chce kontynuować treningi.

Internauci o odpadnięciu Reni Jusis z Tańca z Gwiazdami

Jej zdanie podzielają również internauci i fani, którzy kierują wiele przykrych słów pod adresem samego formatu i produkcji programu.

„To już od dawna nie jest konkurs tańca tylko popularności i ustawki. Jestem mega zły, bo Reni nie zasłużyła”, stwierdził gorzko na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami jeden z komentujących. „Wszyscy są zaskoczeni. Powinien być pokazywany również ranking sms”, dodał ktoś inny. „Czy to jest jakiś żart?”, pytał trzeci internauta.

Zgadzacie się z tą opinią?  

1/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
1/6

Reni Jusis i Misza Steciuk wykonali wczoraj walca wiedeńskiego. Otrzymali za niego od jury 22 punkty.

2/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
2/6

Niestety, decyzją widzów to oni zakończyli wczoraj swoją przygodę z „Tańcem z gwiazdami”.

3/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
3/6

Po ogłoszeniu werdyktu nie ukrywali targających nimi emocji.

4/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
4/6

Reni Jusis w relacji na Instastories zaznaczyła, że trudno pogodzić się jej z werdyktem.

5/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
5/6

Dodała jednak, że nie zamierza rezygnować z tańca i chce kontynuować treningi.

6/6
Reni Jusis, Misza Steciuk, Taniec z gwiazdami
Copyright @Piotr Molecki/East News
6/6

Po ogłoszeniu werdyktu Reni Jusis mogła liczyć na wsparcie fanów i internautów.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…