O TYM JEST GŁOŚNO

Reni Jusis odpadła w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami! Widzowie nie kryją oburzenia

Jak skomentowała ten werdykt wokalistka?

Konrad Szczęsny 14 września 2019 11:49

Mimo że była uważana za jedną z największych gwiazd bieżącej edycji Tańca z gwiazdami, odpadła już w pierwszym odcinku show. Reni Jusis i partnerujący jej rosyjski tancerz Misza Steciuk nie ukrywali po ogłoszeniu werdyktu swojego rozczarowania i towarzyszących im wielkich emocji... Mogli jednak liczyć na wsparcie internautów.

Reni Jusis odpadła w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami

Piątek 13. okazał się dla nich wyjątkowo pechowy. Mimo dosyć pozytywnych opinii za swojego walca wiedeńskiego i 22 punktów od jury, nie otrzymali wystarczającej liczby głosów, by znaleźć się w kolejnym odcinku show. Po ogłoszeniu werdyktu zachowali jednak klasę, Reni Jusis uśmiechała się, ale podkreśliła, że jest jej przykro w związku z taką a nie inną decyzją widzów. To, jak się czują, wraz z Miszą Steciukiem, Rosjaninem pochodzącym z Petersburga, zrelacjonowali na InstaStories. 

„Jest nam strasznie przykro, nie będziemy tego ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości”, zaznaczyła wokalistka.

Podkreśliła również, że trudno jej pogodzić się z werdyktem.

„Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe”, zwierzyła się.

Dodała także, że dzięki Tańcowi z gwiazdami zyskała nowego przyjaciela, którym jest dla niej tancerz Misza Steciuk. Obiecała mu również, że jeszcze kiedyś razem zatańczą. Zapewniła jednocześnie, że nie zamierza rezygnować z tej aktywności i chce kontynuować treningi.

Internauci o odpadnięciu Reni Jusis z Tańca z Gwiazdami

Jej zdanie podzielają również internauci i fani, którzy kierują wiele przykrych słów pod adresem samego formatu i produkcji programu.

„To już od dawna nie jest konkurs tańca tylko popularności i ustawki. Jestem mega zły, bo Reni nie zasłużyła”, stwierdził gorzko na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami jeden z komentujących. „Wszyscy są zaskoczeni. Powinien być pokazywany również ranking sms”, dodał ktoś inny. „Czy to jest jakiś żart?”, pytał trzeci internauta.

Zgadzacie się z tą opinią?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.