Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NICH JEST GŁOŚNO

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski zdecydowali się na mediacje!

Czy uda im się uratować małżeństwo?

Olga Figaszewska 31 maja 2019 12:52
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski pogodzą się? Od miesięcy media żyją doniesieniami na temat rozpadu ich małżeństwa. W ubiegłym roku wokalista złożył pozew rozwodowy  do sądu bez wiedzy żony. Wydawało się, że ich związek przechodzi do historii. Oboje zaczęli układać swoje życie na nowo. Ostatnie wydarzenia były znaczące dla ich relacji…

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski: jak wygląda ich relacja?

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w ciężkim stanie trafił do szpitala. Michał Wiśniewski czuwał przy jego łóżku i starał się wspierać byłą partnerkę.  Wokalista ma świetne relacje z Maksymilianem i traktuje go, jak własnego syna.

Ta dramatyczna sytuacja zbliżyła do siebie Michała i Dominikę. Jak donosi dziennik Fakt, wciąż nie podano terminu rozprawy rozwodowej. Z najnowszych informacji wynika, że małżeństwo postanowiło wziąć udział w mediacjach z udziałem specjalisty podczas, których mają ustalić szczegóły rozstania.

„Michał i Dominika mają dla siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie. Ze względu na wspólnie spędzone lata chcą, by ich rozstanie przebiegło jak najmniej boleśnie”, mówi informator dziennika. ,,Wiśniewscy stwierdzili, że spotkanie na gruncie bardziej przyjaznym niż sala rozpraw pozwoli im lepiej ustalić wszystkie szczegóły rozwodu", dodaje.

Czy ta konfrontacja pomoże im spojrzeć na swoją relację z dystansu? 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.