Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O NICH JEST GŁOŚNO

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski zdecydowali się na mediacje!

Czy uda im się uratować małżeństwo?

Olga Figaszewska 31 maja 2019 12:52
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski pogodzą się? Od miesięcy media żyją doniesieniami na temat rozpadu ich małżeństwa. W ubiegłym roku wokalista złożył pozew rozwodowy  do sądu bez wiedzy żony. Wydawało się, że ich związek przechodzi do historii. Oboje zaczęli układać swoje życie na nowo. Ostatnie wydarzenia były znaczące dla ich relacji…

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski: jak wygląda ich relacja?

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w ciężkim stanie trafił do szpitala. Michał Wiśniewski czuwał przy jego łóżku i starał się wspierać byłą partnerkę.  Wokalista ma świetne relacje z Maksymilianem i traktuje go, jak własnego syna.

Ta dramatyczna sytuacja zbliżyła do siebie Michała i Dominikę. Jak donosi dziennik Fakt, wciąż nie podano terminu rozprawy rozwodowej. Z najnowszych informacji wynika, że małżeństwo postanowiło wziąć udział w mediacjach z udziałem specjalisty podczas, których mają ustalić szczegóły rozstania.

„Michał i Dominika mają dla siebie ogromny szacunek. Nie ma mowy o wojnie. Ze względu na wspólnie spędzone lata chcą, by ich rozstanie przebiegło jak najmniej boleśnie”, mówi informator dziennika. ,,Wiśniewscy stwierdzili, że spotkanie na gruncie bardziej przyjaznym niż sala rozpraw pozwoli im lepiej ustalić wszystkie szczegóły rozwodu", dodaje.

Czy ta konfrontacja pomoże im spojrzeć na swoją relację z dystansu? 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Voyo Bąkiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!