Rafał Zawierucha, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Michał Kar
O tym jest głośno

Rafał Zawierucha już po ślubie! Podzielił się wyjątkowym zdjęciem z uroczystości

Kim jest jego wybranka?

Marta Nawacka 23 października 2022 07:54
Rafał Zawierucha, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Michał Kar

Utalentowany i popularny aktor, Rafał Zawierucha, spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Właśnie wziął ślub! Mężczyzna i jego wybranka powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, a zdjęciem z ceremonii podzielił się na swoim instagramowym profilu. „Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas”, napisał pod fotografią.

Rafał Zawierucha – kariera

Popularny aktor ma na swoim koncie wiele kreacji aktorskich. Mogliśmy oglądać go m.in. w filmie „Orzeł. Ostatni patrol” czy „Niewidzialna wojna” Patryka Vegi. Rafał Zawierucha ma za sobą także wielki sukces za oceanem: wcielił się w rolę Romana Polańskiego w produkcji „Pewnego razu w... Hollywood” Quentina Tarantino. „To było niezwykłe doświadczenie i też duża nauka dla mnie takiej odwagi aktorskiej, odwagi tego co robię, jaki zawód wykonuje. Żeby się tego nie bać i żeby wiedzieć gdzie się jest i co się robi, a jeżeli czegoś nie wiem to zapytać. Quentin jest cudownym człowiekiem, jest genialnym reżyserem, jednym z największych reżyserów dla mnie, z których marzyłem, żeby pracować”, mówił wówczas o swoim sukcesie.

Czytaj też: Oto nowa miłość Dawida Ogrodnika! Wiemy, kim jest i czym się zajmuje

Rafał Zawierucha, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Michał Kar

Rafał Zawierucha w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Rafał Zawierucha wziął ślub

W życiu prywatnym także doskonale mu się układa aktor właśnie wziął ślub ze swoją ukochaną, Beatą Wiśnicką. Na swoim profilu na Instagramie podzielił się piękną fotografią z ceremonii, na której pozuje wraz ze świeżo upieczoną żoną. „Stało się. Amor wystrzelił i trafił w nas”, napisał pod zdjęciem, pod którym natychmiast zaroiło się od gratulacji.

Żona Rafała Zawieruchy nie jest związana ze światem show-biznesu. Małżonkowie bardzo dbają o swoją prywatnością, dlatego niewiele wiadomo o ich życiu. Po raz pierwszy pojawili się razem na czerwonym dywanie we wrześniu 2021 roku na Festiwalu w Gdyni, podczas promocji filmu „Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje”. Z Internetu możemy się dowiedzieć, że Beata Wiśnicka „edukuje ludzi w każdym wieku na temat metod działania oszustów oraz sposobów obrony”. Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!  

Zobacz także: Anna Romantowska po raz pierwszy o orientacji zmarłego męża: „Już dawno trzeba było to zrobić”

Rafał Zawierucha, Beata Wiśnicka, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, Warszawa, 10.10.2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Rafał Zawierucha, Beata Wiśnicka, Uroczysta premiera filmu Orzeł. Ostatni patrol, Warszawa, 10.10.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.