EN_01374203_0132, Rafał Mroczek w studio Dzień Dobry TVN, 2019 rok
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Mroczek jest zakochany? Gwiazdor M jak miłość spotyka się z piękną aktorką? 

Joanna Kuberska wydała oświadczenie i rozprawia się z plotkami

Olga Figaszewska 12 lutego 2022 07:35
EN_01374203_0132, Rafał Mroczek w studio Dzień Dobry TVN, 2019 rok
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Rafał Mroczek odnalazł miłość? Niektóre media informowały, że gwiazdor serialu M jak miłość znalazł szczęście u boku pięknej aktorki. Para miała być razem widziana w jednym z klubów. Joanna Kuberska wydała oświadczenia i rozprawia się z ostatnimi doniesieniami.

Rafał Mroczek jest zakochany?

Od pewnego czasu fani zastanawiali się, czy serce aktora jest znów zajęte. Sugerowano, że aktor jest zakochany i układa sobie życie na nowo u boku pięknej aktorki. Ulubieniec publiczności  w 2019 roku poinformował o rozstaniu z partnerką, z którą doczekał się córeczki, Zosi.

Teraz w sieci pojawiły się spekulacje na temat relacji Rafała Mroczka z aktorką Joanną Kuberską. Paparazzi mieli przyłapać parę w jednym z kubów jazzowych. Spekulowano, że aktorów M jak miłość łączy coś więcej niż tylko koleżeńskie relacje. Jak podawał Super Express, Rafał Mroczek i Joanna Kuberska nie szczędzili sobie czułości.  „Czule spoglądali sobie w oczy i przytulali się do siebie. Widać, że dobrze czują się ze sobą”, donosiła gazeta. Wielbiciele aktora pospieszyli z gratulacjami. Główni zainteresowani do niedawna nie zabierali głosu w tej sprawie. Teraz aktorka postanowiła przerwać milczenie.

Joanna Kuberska zamieściła na Instagramie oświadczenie, w którym raz na zawsze postanowiła rozprawić się z plotkami. „Szanowni państwo, zastanawiałam się, czy komentować to, co dziś przeczytałam na swój temat. I zajęło mi to niecałą minutę. Większych bzdur i plotek, wyssanych z palca, nieocierających się nawet o gram prawdy w życiu nie widziałam!”, wyznała.

Aktorka wytknęła błąd i zaznaczyła, że nie ma potrzeby dzielenia się swoim zżyciem prywatnym na forum publicznym. „Po pierwsze, nie widzę potrzeby dzielenia się swoim życiem prywatnym z nikim, kto nie jest mi bliski. Po drugie, tworzenie historii popartych wodzami fantazji (kiepskiej!) jest tylko chęcią wzbudzenia sensacji, niczym więcej. A po trzecie, „uprzejmie” proszę o niepodpisywanie moim imieniem i nazwiskiem osoby, którą nie jestem. I na koniec, niech autor lub autorka tej historii, podpisze się swoim nazwiskiem, skoro uważa to za zabawne”, zakończyła.

Zobacz też: KULTOWE SESJE VIVY! Przypominamy zmysłowe zdjęcia gwiazd „M jak miłość”

Rafał Mroczek, Joanna Kuberska w serialu M jak miłość, 2018 rok
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Rafał Mroczek, Joanna Kuberska w serialu M jak miłość, 2018 rok

Kim jest Joanna Kuberska?

Joanna Kuberska to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Zajmuje się także dubbingiem. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie w 2017 roku. Fani mogą ją podziwiać na deskach Teatru Narodowego, Teatru Kwadrat i Teatru Kamienica w Warszawie. 30-latka występowała w takich produkcjach, jak:  M jak miłość, Zawsze Warto, O mnie się nie martw, Ojciec Mateusz, Leśniczówka, Żmijowisko, Druga połowa. 

Sprawdź też: Połączył ich taniec. Poznaj niezwykle romantyczną historię miłości Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.