Z ŻYCIA GWIAZD

Quentin Tarantino ożenił się! Kim jest jego młodsza o 20 lat żona?

Poznaj burzliwą historię ich miłości!

Olga Figaszewska 29 listopada 2018 14:55

To nie lada zaskoczenie nie tylko dla fanów niepokornego reżysera! Quentin Tarantino nigdy nie składał poważnych deklaracji i unikał wikłania się w poważne związki. Zarzekał się wręcz, że żadna kobieta nie jest w stanie go usidlić. Teraz stanął na ślubnym kobiercu! Kiedy i gdzie odbyła się uroczystość? I co najważniejsze, kim jest jego wybranka?

Ślub Quentina Tarantino: kim jest jego wybranka?

Najtrudniej było mu wyobrazić sobie siebie w roli… męża! Pytany o plany na przyszłość, założenie rodziny, odpowiadał tylko, że na ten moment nie ma na nic czasu. „Zajmuję się tylko filmem. Nie mam żony ani dzieci. Nic nie może stawać mi na drodze”, tłumaczył Tarantino w rozmowie z people.com.

Wybranką 55-letniego reżysera jest piosenkarka, Daniella Pick, młodsza od niego o 20 lat. Ale ta różnica nie jest dla nich przeszkodą! Od dawna mówili o swojej wielkiej miłości. Nie każdy pamięta, że kilka lat temu byli już parą. Poznali się w 2009 roku w Izraelu. Wtedy ich związek nie przetrwał, bo mieli różne wizje wspólnej przyszłości. Trzy lata temu znów zaczęli się spotykać. Zaręczyli się w ubiegłym roku i tym razem decyzji o ślubie nie zamierzali odkładać. Jak donoszą zagraniczne media, para zdecydowała się sformalizować swój związek, by jak najszybciej pod ślubie… zostać rodzicami!

Jak można było przypuszczać ślub i wesele twórcy Pulp Fiction i Nienawistnej ósemki został zorganizowany z prawdziwym rozmachem! Uroczystość odbyła się w środę w Los Angeles!  Na to niezwykłe wydarzenie przybyły największe gwiazdy Hollywood! Ogromne wrażenie na zgromadzonych robiła sala weselna wypełniona białymi kwiatami i światełkami. Ale to Daniella Pick przyciągała wzrok gości. Zachwyciła skromną, elegancką, subtelną kreacją!

Zobacz, jak zakochani prezentowali się w dniu ślubu!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.