Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
tylko u nas!

Bliska przyjaciółka Katarzyny Dowbor dementuje plotki. „To, że ma problemy zdrowotne, jest wielkim kłamstwem"

Co jeszcze wyznała?

Karol Sowa 31 stycznia 2024 15:56
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Od minionego tygodnia Katarzyna Dowbor wraz z Filipem Antonowiczem zachwycają w programie — Pytanie na śniadanie. I choć wielu fanów cieszy się z powrotu ich ulubienicy, to w komentarzach i mediach zaczęły pojawiać się nieprzychylne komentarze na jej temat. Co więcej, niektóre osoby zaniepokoił fakt, iż nie pojawiła się na premierze filmu Joanny Koroniewskiej. Teraz bliska przyjaciółka prezenterki przerywa milczenie i rozprawia się z medialnymi doniesieniami. 

Joanna Koroniewska o Katarzynie Dowbor

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się informację o niepokojącym stanie zdrowia dziennikarki. W dodatku internautów zaniepokoiły słowa Joanny Koroniewskiej, która na premierze filmu „Dziewczyna influencera" przyznała: „Mama miała być tu dzisiaj z nami, ale jest po trzech odcinkach i po prostu nie dała rady. Wiem, że nie dała rady dlatego, że po prostu intensywność tej pracy jest bardzo duża. Rozchorowała się. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. [...] Mama jest tak silną kobietą. Zresztą to ona mnie nauczyła powiedzenia: „psy szczekają, karawana jedzie dalej”. Zawsze, kiedy mam cięższy okres, myślę sobie o tym", słyszeliśmy. 

CZYTAJ TEŻ: Rola mamy jest najważniejszą w jej życiu. Dzieci Joanny Koroniewskiej miały do niej ważną prośbę

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018, NEWS HOTNEWS
Fot. Iza Grzybowska

Przyjaciółka Katarzyny Dowbor dementuje plotki o jej złym stanie zdrowia

Nasz serwis postanowił więc skontaktować się z bliską przyjaciółką dziennikarki, by dowiedzieć się, co słychać u Katarzyny Dowbor. Okazuje się, że sprawa została rozdmuchana. Co więcej, prezenterka czuje się doskonale. „Na jej temat teraz pojawia się wiele fake newsów. Zawsze osoba, która odnosi sukces, musi zmierzyć się z falą hejtu. To, że ma problemy zdrowotne, jest wielkim kłamstwem. Dlaczego nie było jej na premierze filmu? Po prostu miała migrenę, a to jest normalne", wyjaśnia w  rozmowie z vivą.pl przyjaciółka Katarzyny Dowbor, podkreślając przy tym, że program Pytanie na śniadanie dzięki niej wiele zyskał. Dodaje również, że ulubienica widzów nie zamierza rezygnować z dalszej pracy i jest gotowa na nowe wyzwania. Co więcej, z niecierpliwością i pełnią energii czeka na kolejne wejście na antenę.

Życzymy powodzenia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dla rodziny poświęciła karierę. „Zrozumiałam, że to nie jest moja droga”, mówi nam Joanna Koroniewska

Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.