Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Znamy przyczyny śmierci Witolda Pyrkosza! Co dolegało aktorowi?

Sabina Zięba 23 kwietnia 2017 16:00
Fot. East News

22 kwietnia 2017 roku media obiegła informacja o śmierci Witolda Pyrkosza, wybitnego polskiego aktora filmowego, teatralnego i dubbingowego. Wiele osób doznało szoku, ponieważ wcześniej do mediów nie przedostały się żadne informacje o złym stanie zdrowia artysty. Co się stało?

Polecamy też: Witold Pyrkosz nie żyje. Legendarny aktor zmarł w wieku 90 lat

Polecamy też: Fani w żałobie, Teresa Lipowska we łzach... Znamy szczegóły pogrzebu Lucjana Mostowiaka!

Przyczyny śmierci Witolda Pyrkosza

Jak udało nam się dowiedzieć, aktor od dłuższego czasu chorował na zapalenie płuc. Ta często bagatelizowana dolegliwość ciągle pozostaje główną przyczyną zgonów wśród wszystkich grup wiekowych. Mimo tego, że zazwyczaj antybiotyki i odpoczynek wystarczają, by wyzdrowieć, u aktora choroba nie ustępowała. Gdy nie zaobserwowano poprawy, przez wiele dni leżał w szpitalu. Niestety, doszło do komplikacji. Na ich skutek dostał udaru i zmarł.

Polecamy też: „Witek zawsze powtarzał, że będzie długo żył”. Krystyna Pytlakowska wspomina zmarłego aktora

Śmierć Witolda Pyrkosza - gwiazdy wspominają aktora

Przypomnijmy, że o śmierci aktora poinformowała produkcja serialu "M jak miłość" na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Momentalnie osoby współpracujące z Witoldem Pyrkoszem również zaczęły zamieszczać swoje wspomnienia związane z jego osobą. Joanna Koroniewska napisała: "Takiego człowieka i artysty nie da się zapomnieć. Charyzma i poczucie humoru nie do zastąpienia". Swój smutek wyraziła także Małgorzata Kożuchowska, Dominika Ostałowska czy Anna Mucha.

Polecamy też: Anna Mucha znów wzbudza kontrowersje! Dlaczego skrytykowali ją fani?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…