Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner podała przyczynę rozwodu. Michał Wiśniewski niesłusznie oskarżał ją o...

Była ukochana piosenkarza przerwała milczenie!

Rafał Kowalski 24 czerwca 2019 10:53
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski, mimo 9-letniego stażu związku, nie są już razem. Kilka miesięcy temu wokalista Ich Troje miał zakończyć relację ze swoją czwartą żoną. Córka Apoloniusza Tajnera nie kryła zdziwienia tą sytuacją. Zaskoczeni byli także fani pary, którzy nie wiedzieli, że w ich relacji od dawna działo się źle. Okazuje się, że piosenkarz oskarżył Dominikę o… zdradę!

Dominika Tajner – wywiad po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim

Uczestniczka ostatniej edycji Tańca z gwiazdami udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi Flesz. W intymnej rozmowie wytłumaczyła, że ukochany podejrzewał ją o prowadzenie podwójnego życia. „Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo”, powiedziała Dominika Tajner.

Gwiazda zdradziła też szczegóły techniczne tego, na jakim etapie rozstania z Michałem Wiśniewskim jest. „Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie”, zdradziła Tajner. „Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. (...) Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca”, dodała we Fleszu.

Najważniejsze słowa naszym zdaniem padły jednak później. Dominika Tajner przyznała, że jest już gotowa na nowy związek i czeka, kiedy rozpocznie nowy etap w życiu. Życzymy, by stało się to jak najszybciej! 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!