Księżniczka Charlotte idzie do przedszkola
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Księżniczka Charlotte poszła do przedszkola w tych samych butach, które nosił… książę Harry?!

Weronika Kostyra 8 stycznia 2018 17:15
Księżniczka Charlotte idzie do przedszkola
Fot. East News

 

Córka księżnej Kate i księcia Williama rośnie jak na drożdżach i już musi mierzyć się z pierwszymi w życiu obowiązkami. Księżniczka Charlotte rozpoczęła właśnie naukę w przedszkolu!

 

Siostra księcia George’a idzie do przedszkola

Mała Charlotte ma już 2,5 roku, co w Wielkiej Brytanii oznacza, że może zacząć naukę. Rodzice wybrali dla niej prestiżowe Willcocks Nursery School, gdzie czesne wynosi 12 tysięcy dolarów rocznie. Placówka oferuje dzieciom wiele zajęć, między innymi z poezji, garncarstwa, sztuki i muzyki. Obiecuje też naukę czytania, pisania i liczenia, przy minimalnej presji. Zwraca też uwagę na przestrzeganie wartości i dobre maniery. Wydaje się więc idealnie dla członka rodziny królewskiej. Pałac poinformował, że księżniczka będzie tam w pełnym wymiarze godzin, ale nie zaznaczyli, czy będzie zaczynać zajęcia od rana czy po południu. Przede wszystkim księżniczka będzie jednak miała dużo czasu na zabawę. Przedszkole posiada własny ogrodzony plac zabaw.

 

Zobacz także: Chcą, by George i Charlotte mieli normalne dzieciństwo. Jak księżna Kate i książę William wychowują swoje dzieci?

 

Na pierwsza zajęcia Charlotte poszła już 4 stycznia. Na początku księżniczka będzie odwiedzała przedszkole razem z rodzicami, aby przyzwyczaić się do otoczenia. Potem Kate i William będą musieli ją zostawić, aby sprawdzić jak dziewczynka odnajdzie się w sytuacji sama. Książę George rozpoczął naukę w przedszkolu w tym samym wieku, co siostra. Było to równo dwa lata temu. Uczęszczał do szkoły Montessori, która była zaledwie kilka minut jazdy od rodzinnego domu, Anmer Hall. W przeciwieństwie do Charlotte, George nie chodził wtedy do szkoły w pełnym wymiarze godzin.

 

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiły się właśnie oficjalne zdjęcia księżniczki Charlotte autorstwa księżnej Kate!

 

Księżniczka Charlotte chodzi do przedszkola
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Charlotte lubi kolor czerwony?

 

Księżniczka Charlotte chodzi do przedszkola
Fot. Instagram @kensingtonroyal

 

Polecamy też: Mini zestawy księżniczki Charlotte zachwycają cały świat! Zobacz jej ostatnie kreacje

 

Ulubione buty księżniczki Charlotte i… księcia Harry'ego

Zwróciliście uwagę na czerwone butki małej księżniczki? Tak, tak, to te same, które miała na sobie podczas zeszłorocznej wizyty w Polsce i w Niemczech. I te same, które w 1986 roku miał na sobie książę Harry. W sumie, znając upodobanie księżnej Kate do noszenia po kilka razy tych samych rzeczy, nie ma się co dziwić… A może to sama Charlotte znalazła buty u wujka w szafie i je sobie „pożyczyła”?

 

księżniczka Charlotte, książę George, księżna Kate, książę William w Niemczech
Fot. East News

Ulubione buciki Charlotte…

 

…i wujka Harry'ego

 

Zobacz także: Książę George idzie do szkoły! Oto wszystko, co musicie o niej wiedzieć

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.