Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Powstaje film o Beacie Kozidrak. Kto wcieli się w rolę piosenkarki?

"Ma identyczną barwę głosu i jest do niej podobna"

Dorota Falkowska 18 sierpnia 2021 09:01
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016, 3/2016
Fot. Michał Pańszczyk

Kilka miesięcy temu Beata Kozidrak potwierdziła za pośrednictwem Instagrama, że powstanie film o jej życiu i twórczości. Za projekt odpowiedzialni są twórcy nominowanego do Oscara „Bożego ciała” – za jego realizację odpowiada studio Aurum, zaś wyprodukuje go Leszek Bodzak. Rolę reżysera powierzono natomiast Piotrowi Domalewskiemu (m.in. „Cicha noc”).

Niedawno na rynku ukazała się także autobiografia wokalistki, która podsumowywała jej dotychczasową karierę. Film ma być kolejnym dziełem opowiadającym o dorobku muzycznym i życiu niekwestionowanej ikony polskiej sceny. 

Czytaj też: 9 dowodów na to, że Beata Kozidrak była, jest i będzie ikoną polskiej piosenki

Film o Beacie Kozidrak. Kto zagra piosenkarkę?

Fani piosenkarki wyczekiwali dalszych szczegółów dotyczących filmu, a przede wszystkim informacji, kto miałby wcielić się w samą Beatę. "Super Express" również poszukiwał odpowiedzi na to palące pytanie. Po rozmowie z "osobą z branży muzycznej" tabloid ogłosił, że w roli Beaty Kozidrak sprawdziłaby się najlepiej jej córka, Katarzyna Pietras. Tę teorię podtrzymuje rozmówca gazety, który jest zdania, że obie panie są do siebie bardzo podobne.

"Kasia ma identyczną barwę głosu jak Beata. Idealnie pasowałaby, żeby zagrać mamę z czasów młodości. Jak się dobrze przyjrzeć, to wizualnie także jest podobna do Beaty. Idealnie pasowałaby do tej roli — cytuje słowa "osoby z branży muzycznej" Super Express. 

Warto dodać, że matka i córka mają ze sobą świetny kontakt i utrzymują przyjacielskie relacje, a Beata niezmiennie wspiera Kasię w jej karierze. Zdaniem informatora gazety wszystkie te elementy potwierdzają, że córka wokalistki jest idealną kandydatką do tej roli. 

"Beata na pewno chciałaby, żeby to właśnie Kasia odegrała jej rolę. Bardzo wspiera córkę. Na scenie zgrywają się doskonale. Także Kasia świetnie zna mamę i w jej roli mogłaby wypaść lepiej niż zawodowa aktorka" - argumentuje. 

Zobacz także: Niezwykła metamorfoza Beaty Kozidrak! Zobacz, jak wokalistka zmieniła się z biegiem lat

Zgadzacie się z tym?  

Beata Kozidrak, córka Katarzyna Pietras, Złote Dzioby radia Wawa, Sala Kongresowa, 6.11.2006 rok
Fot. Błażej Sendzielski/ONS

Powstaje film o Beacie Kozidrak. Czy córka wokalistki odegra główną rolę?
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.