Jakub Rzeźniczak, syn ma nowotwór
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Półroczny syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień ma nowotwór. „Pokonamy tę straszną chorobę razem" 

Mowa o rzadkim typie raka. Chłopca czeka chemioterapia

Rafał Kowalski 20 stycznia 2022 20:01
Jakub Rzeźniczak, syn ma nowotwór
Fot. MICHAL KLAG/REPORTER

Jakub Rzeźniczak jest ojcem dwójki dzieci – córki i syna – z różnych związków. Owocem miłosnej relacji piłkarza z Magdaleną Stępień jest półroczny Oliwier. Niestety lekarze przekazali dziś modelce, że jej ukochane dziecko ma rzadką odmianę raka. Choć rodzice chłopca nie są już razem i przez ostatnie miesiące nie mieli najlepszych relacji, to zapowiedzieli, że będą razem walczyć o życie i zdrowie syna.

Magdalena Stępień o nowotworze u syna. To rzadki guz wątroby. Zapowiedź chemioterapii

Ostatni rok był dla kojarzonej z Top model Magdaleny Stępień naprawdę trudny. Gwiazda show TVN została co prawda mamą, ale samotną. Jakub Rzeźniczak postanowił się z nią rozstać i nie budować wspólnie przyszłości. 30-letniej mamie Oliwiera źle na zdrowie psychiczne działały też media społecznościowe. Po burzliwym okresie dzielenia się z internautami wszystkimi swoimi smutkami, celebrytka postanowiła zniknąć z Instagrama.

Wróciła godzinę temu, by przekazać przykrą wiadomość o chorobie syna. Wszyscy mamy nadzieję, że nagłośnienie tej sprawy przyniesie masę wsparcia dla dzielnej Magdaleny Stępień, która opowiedziała szczegółowo, co się dzieje. „Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka. Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby”, czytamy na profilu pani Magdaleny.

Jak zapowiedziała dalej, półrocznego chłopca czeka między innymi chemioterapia. „Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie. Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem”, podkreśliła mama Oliwiera.

Na koniec poprosiła o dobre myśli. „Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud”, zaznaczyła, a tysiące internautów już udzieliło jej w komentarzach wsparcia.

SPRAWDŹ TEŻMiał 3 latka, gdy zachorował na raka. Jak dzisiaj wygląda życie synka Michaela Bublé?

Magdalena Stępień, rak synka
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Syn Kuby Rzeźniczaka ma raka wątroby
Fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak o nowotworze synka. Zapowiada walkę wspólnie z mamą chłopca

Mimo rozstania z Magdaleną Stępień popularny piłkarz odpowiedzialnie wspiera ją w trudnym dla nich czasie. Zaraz po usłyszeniu niepokojącej diagnozy Kuba Rzeźniczak dodał na swój profil zdjęcie ukochanego syna.

Napisał też kilka słów, które są dowodem na to, że włączy się on aktywnie w leczenie chłopca. „Pokonamy tę straszną chorobę razem. Przesyłajcie dużo dobrej energii”, napisał sportowiec.

Życzymy mnóstwa siły, wytrwałości i wiary. Jesteśmy pewni, że za kilka miesięcy Oli odzyska pełnię zdrowia. 

CZYTAJ TEŻRozwód był dla Edyty Zając bolesnym doświadczeniem. Modelka chciała ochronić swoich bliskich

Kuba Rzeźniczak, syn ma nowotwór
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.