Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa i jej mąż przygotowali córeczce pokój jak z bajki! Zdjęcia robią wrażenie

Ceny mebli są jednak ogromne...

Rafał Kowalski 2 grudnia 2019 07:21
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Równo cztery tygodnie temu Joanna Krupa została po raz pierwszy mamą. Modelka od lat opowiadała w mediach o tym, że marzy o dziecku i w końcu mogła spełnić swoje pragnienie. Na początku listopada na świat przyszła piękna i zdrowa dziewczynka. Gwiazda Top Model wraz z mężem Nunesem nadali jej imiona Asha-Leigh. Joanna Krupa regularnie opowiada fanom w sieci o tym, jak spędza się jej czas z córką i o tym, czy wraca już do formy. Ostatnio jednak zdradziła inną ciekawą rzecz – to, jak wygląda jej pokój dla maleństwa.

Pokój córeczki Joanny Krupy – jak wygląda?

Modelka zgodziła się, by jedynie portal People.com, wszedł do jej domu i wykonał zdjęcia pokoju dla dziecka. To właśnie na stronie tego popularnego amerykańskiego magazynu można było najpierw zobaczyć wszystkie fotografie z komnaty małej księżniczki. O utrzymanym w bieli i różu pomieszczeniu Joanna Krupa mówiła same dobre rzeczy. „Chciałam urządzić ten pokój trzymając się tematyki księżniczki, ale też bez przesady i tandety. Wyszło bardzo przytulnie, a przy tym elegancko. Dziecko będzie mogło używać tego pokoju, gdy będzie większe, bo kołyska zmienia się w normalnej wielkości łóżko” wyznała w rozmowie z People.com, a redakcja dodała, że cena kołyski-łóżka sięga w przeliczeniu 2700 polskich złotych (po promocji - 1900zł). Z kolei za cena dużej komody to aż 3100zł (po promocji 2100zł).

Modelka dodała także, że jest w pełni sił dzięki profesjonalnej pomocy. „Jestem bardzo wdzięczna, że przez pierwszych kilka tygodni od powrotu ze szpitala, mieszkała z nami pielęgniarka pracująca w nocy. Była darem z niebios, dzięki któremu moje życie nie było tak gorączkowe. Wysypiałam się w nocy, dzięki czemu w ciągu dnia w pełni mogłam poświęcić uwagę mojemu małemu aniołkowi”, zdradziła Joanna Krupa dla People.

Podoba się wystrój, na który postawili świeżo upieczona mama i jej mąż? Wczoraj na swoim Instagramie Joanna Krupa zamieściła więcej zdjęć... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.