Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
POŻEGNANIE

Rodzina Pawła Królikowskiego ujawniła szczegóły pogrzebu aktora

„Odszedł nasz ukochany Mąż, Tata, Syn, Brat i Dziadek”

Olga Figaszewska 3 marca 2020 08:42
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Aktor miał zaledwie 58 lat. Juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo przegrał walkę z chorobą neurologiczną. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Najbliżsi aktora nie mogą pogodzić się z jego odejściem. Do końca czuwali przy jego łóżku. To dla nich ogromy cios. Odszedł wspaniały człowiek, kochający mąż, tata i dziadek. W sieci pojawił się nekrolog i szczegóły pożegnania Pawła Królikowskiego.

Data i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego 

Paweł Królikowski zostanie pochowany w najbliższy czwartek tj. 5 marca 2020r. na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Msza pożegnalna odbędzie się o godzinie 11.00. Rodzina zamieściła w sieci nekrolog.

,,27 lutego 2020 roku odszedł nasz ukochany Mąż, Tata, Syn, Brat i Dziadek, Paweł Królikowski. Pożegnamy Go 5 marca 2020 roku na Powązkach Wojskowych. Msza święta odbędzie się o godzinie 11.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 52/54. Pogrążona w smutku. Rodzina", czytamy.

Rodzina żegna Pawła Królikowskiego

W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy bliskich Pawła Królikowskiego, w których poruszająco żegnali się ze swoim tatą, mężem, przyjacielem…  „Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach❤️ Do zobaczenia Tato”, napisał Antoni Królikowski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Wzruszające słowa zamieściła też na swoim Instagramie żona Pawła Królikowskiego. „Pawku, najlepsza podroży mojego życia. W kontakcie”, napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska i dołączyła chwytające za serce zdjęcie. 

Paweł Królikowski
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.